Cıngıl Bar Otelleri

En uygun Cıngıl Bar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Cıngıl Bar Otelleri

Genel Bilgi

Zorlu Grand Hotel

Merkez / Trabzon
Zorlu Grand Hotel , Trabzon'un ilk 5 yıldızlı iş oteli olmakla beraber Karadeniz Bölgesi'nin ilk Çevre Dostu Kuruluş Sertifikalı Otelidir. Otel geleneksel ve modern mimarinin kusursuz bir birleşimidir.

Life Point Hotel

Merkez / Trabzon
Life Point Hotel, restoran ve tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişiminin yanı sıra arabayla gelen konuklar için ücretsiz özel otopark sunmaktadır.

Deryaman Hotel Trabzon

Merkez / Trabzon
Deryaman Hotel Trabzon Türkiye’nin oksijen depolarından ve dünyada eşine ender rastlanan bitki örtüsüne sahip Karadeniz Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden Trabzon’dadır.

Gardenya Suit Hotel

Merkez / Trabzon
Trabzon Şehir Müzesi'ne sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Gardenya Suite Hotel, kapalı restoran dahil yemek seçenekleri sunar. Konaklama tesisi 12 ses yalıtımlı odadan oluşuyor. Bu otel, Wi-Fi'ye sahiptir.

Cebeci Grand Otel

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Bu tesis plaja 12 dakikalık yürüme mesafesinde. Trabzon'da, Ayasofya müzesine 3 km uzaklıkta yer alan Cebeci Grand Hotel, sade bir dekor ve tesis genelinde ücretsiz WiFi sunmaktadır. Otel, deniz manzaralı bir terasa sahiptir.

Yol Is Holiday Trabzon Otel

Merkez / Trabzon
Spa merkezi ve sauna sunan Yol Is Holiday Trabzon, Karadeniz bölgesindeki Trabzon'da Ayasofya Müzesi'ne 2,3 km uzaklıkta yer almaktadır. Restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Otel bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Odalarda uydu TV vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Cıngıl Bar Hakkında

Cıngıl Bar Otelleri Trabzon'un dinamik yapısına ayak uydurabilen şehrin en güzel eğlence mekanlarından biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır