Çandarlı Otelleri

En uygun Çandarlı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çandarlı Otelleri

Genel Bilgi

Samyeli Hotel

Çandarli / Dikili / İzmir
Samyeli Hotel Dikili'nin Çandarlı beldesinde yer alan denize sıfır yazlık butik bir aile hotel'dir.Ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar sunar. Odaların her birinde uydu TV , deniz ve şehir manzaralı balkon, telefon bulunmaktadır.

Taşev Butik Otel

Çandarli / Dikili / İzmir
Taşev Butik Otel, Denizköy Mevkii'nde, zirvesinde Karagöl isimli Krater Gölü bulunan Karadağ'ın yamacındadır. Denizden yüksekliğimiz 171 m. olup, muhteşem bir manzaraya sahibiz. Denize kuş uçuşu mesafemiz 450 m.

Gülnar Sultan Tas Konak

Merdivenli / Dikili,Izmir
Otelimizin ismi, eski bir Rum evine senelerce gittiği hobi kurslarındaki edinimlerini oldukça şık dokunuşlarla katan, annemizden geliyor.

Dikili Papaya Evleri

Merdivenli / Dikili,Izmir
Huzurlu uykulara ev sahipliği yapan bir evde konaklıyorsunuz.

Ramada By Wyndham İzmir Aliağa

Aliağa Merkez / Aliağa / İzmir
Ramada By Wyndham İzmir Aliağa; 64 standart oda, 16 suite odası ile toplamda 80 konforlu, modern ve ileri teknolojiye sahip odaları ile 9.

Hampton by Hilton Izmir Aliaga

Aliağa Merkez / Aliağa / İzmir
Burada Olmanı Seviyorum! Ege’nin incisi İzmir’in kuzeyinde bir balıkçı kasabasından günümüze ulaşan Aliağa’nın ve bölgenin tek uluslararası zincir oteli; Hampton by Hilton İzmir Aliağa.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çandarlı Hakkında

Çandarlı Otelleri Çandarlı Dikili ilçesine bağlı,önemli bir turizim beldesidir. 3 taraftan denizle çevrilmiş olan Çandarlı, balığı, koyları ve Osmanlı döneminden kalma kalesi ile ünlüdür.Çandarlı Hitit yerleşimlerinden biridir ve ‘Pitane’ olarak da adlandırılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır