Başiskele Otelleri

En uygun Başiskele otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başiskele Otelleri

D'lux Boutique Hotel

Merkez / Başiskele / Kocaeli
Kocaeli’nde faaliyet gösteren lüx tarzda 5 yıldız otel konforuyla evinizin rahatlığında sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Ogzala Çiftliği

Başiskele / Kocaeli
Kocaeli’nin Kirazpınar Köyü’nde bulunan Ogzala Çiftliği Konaklama, 650 metre rakıma sahip olup, 20 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. Cevizlik ve fidanlıkların bulunduğu çiftlikte, sosyal alanlar ve çiftlik evi 3 dönüm arazi üzerine yayılmış durumdadır.

Alissa Butik Otel

Maşukiye / Kartepe / Kocaeli
Asmalı Bahçe Butik Otel 1,5 dönüm yeşilliklerle bezenmiş bahçe içerisinde olup 4 odalıdır. Odalarımız 2 adet 2 kişilik ve 2 adet 3 kişilik olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet verilmektedir.

Cevizdibi Hotel

Maşukiye / Kartepe / Kocaeli
3000 m² açık ve 300 m² kapalı alnada kurulmuş olan restaurantımız, kapalı alanda aynı anda 200 kişilik toplantı ve 150 kişilik yemek yeme kapasitesine sahiptir. Açık alanda 600 kişi yemekli organizasyonlarınız için hizmet vermektedir.

Boğaziçi Butik Otel Maşukiye

Maşukiye / Kartepe / Kocaeli
Doğa ile başbaşa konaklama deneyimi yaşamak için sizleri Boğaziçi Maşukiye’ye bekliyoruz. Tesis içinden geçen akarsunun kattığı eşsiz ses ve görselle, yeşilin müthiş tonları bir arada oluşu, geçireceğiniz tatilin mükemmel hissetmenizi sağlamaktadır.

Maşukiye Suites

Kartepe / Kocaeli
Kartepe Maşukiye'de yer alan bu daire balkonlu ve bahçelidir.Daire ücretsiz özel otopark sağlamaktadır. Ücretsiz WiFi mevcuttur. Mutfak fırın ve buzdolabıyla donatılmıştır. Maşukiye Suites'te ayrıca barbekü vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Başiskele Hakkında

Başiskele Otelleri Başiskele Kocaeli ilinin ilçesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır