Barış Manço Kültür Merkezi Otelleri

En uygun Barış Manço Kültür Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Barış Manço Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Khalkedon Hotel Istanbul

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Khalkedon Hotel Istanbul'daki tüm odalar binanın mimarisine sadık kalınarak, modern rahatlıklarla dekore edilmiştir. Hepsi merkezi ısıtmalı ve klimalıdır. Tüm odalarda mini-bar, uydu kanallı, lcd TV, okuma lambaları ve kendine ait banyosu bulunmaktadır.

Mavi Takım

Osmanağa / Kadiköy / İstanbul
Mavi Takım, toplam 8 odalı butik bir işletmedir. İstanbul Anadolu Yakası'nın eğlence, kültür ve iş merkezi Kadıköy'de yer almaktadır.

Blue Tower Suit

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Tesisimiz, toplamda 10 adet odadan oluşmaktadır. 4 adet suit oda, 4 adet comfort oda ve 1 adet 1+1 hidrojen masajlı jakuzili suit daire'den oluşmaktadır.

Sarnıç Meyhane & Butik Otel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
İstanbul’un merkezi Kadiköy’de çarşının yani yaşamın orta yerinde, bahçeden ve ana yoldan girişi olan bu Rum evi; tam 142 yıldır aynı havayı solumaya, şimdilerde Sarnıç Merhane ve Butik Otel olarak farklı hayatlara şahit olmaya devam ediyor.

The Lima Suites Kadiköy

Kadıköy Merkez / Kadıköy
The Lima Suites Kadiköy toplam 8 odadan oluşmaktadır.

Bristol Hostel

Kadıköy / Istanbul
Bristol Hostel, bir terasa ve bir bara sahip olup İstanbul'da yer almaktadır. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyona sahip olan bu tesis, konuklara ayrıca bir restoran sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Barış Manço Kültür Merkezi Hakkında

Barış Manço Kültür Merkezi Otelleri 1998 yılından bu yana İstanbulun kültür-sanat hayatına katkı sunan Kültür Merkezimiz bu güne kadar birçok usta sanatçı, müzisyen, tiyatrocu, aydın, yazar ve şairlerin izleyicilerle buluştuğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır