Babylon Otelleri

En uygun Babylon otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Babylon Otelleri

Genel Bilgi

Babylon 1989 yılında Pozitif Müzik tarafından Asmalımescit'te kuruldu. Asmalımescit ve Tünel'in yıldızının parlamasına en çok sebep olan mekanlardan birisi olan Babylon gece kulübü olmasının yanı sıra aynı zamandada İstanbul'un en iyi canlı müzik yapılan mekanlarından bir tanesi. Sahnesinde yerli yabancı pek çok ünlü müzisyeni ağırlayan Babylon aynı z

Zero Suite Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Zero Suite Hotel, şehrin merkezi Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde İstanbul’un birçok noktasına ulaşabileceğiniz metro istasyonunun yanı başındadır.

Hotel Fresia Istanbul

Tepebaşı / Beyoğlu / İstanbul
Hotel Fresia İstanbul, sanatın ölümsüzlüğü ile sarılmış eşsiz Asmalımescit sokaklarından, Şehbender Sokak'ta, 150 yıllık tarihi dokusu ile, tamamen misafirlerinin rahatı için dekore edilmiş 11 standart, 10 superior, 6 triple ve 5 aile odası olmak üzere,

Novus Pera Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Novus Pera Hotel; Beyoğlu Pera bölgesinde sanat, tarih ve şehir kültürü ile çevrelenmiş iki tarihi taş yapının 2019 senesinde restorasyonunun tamamlanması ile hizmete açılmıştır.

Jurnal Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Kusursuz hizmet, erişilebilir fiyatlar ve özgün mimariyle eşsiz bir konaklama deneyimi sizleri bekliyor.

Gen Suites Pera

Taksim / Beyoğlu / İstanbul
Galata Kulesi'ne yakın konumda bulunan Gen Suites Pera, bahçe manzarasının yanı sıra havaalanı transfer hizmeti, oda temizliği ve oda servisi sunmaktadır. Tesisin 9 odası mevcuttur. Tesis genelinde yüksek hızda internet erişimi bulunmaktadır.

Gritti Pera Hotel Taksim

Beyoğlu / İstanbul
Gritti Pera'nın eski Fransız mimarisinde tasarlanmış konaklama birimlerinin tümünde saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo ile oturma alanı bulunmaktadır. Birimlerden bazılarında balkon ve yemek alanı da vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Babylon Hakkında

Babylon Otelleri Babylon 1989 yılında Pozitif Müzik tarafından Asmalımescit'te kuruldu. Asmalımescit ve Tünel'in yıldızının parlamasına en çok sebep olan mekanlardan birisi olan Babylon gece kulübü olmasının yanı sıra aynı zamandada İstanbul'un en iyi canlı müzik yapılan mekanlarından bir tanesi. Sahnesinde yerli yabancı pek çok ünlü müzisyeni ağırlayan Babylon aynı zamanda şehrin en çok müdavime sahip mekanlarından birisi. Pek çok farklı müzik türüne ev sahipliği yapan mekan kendisine ait partilerede sahip. Cazdan elektronikaya kadar pek çok müzik türüne ev sahipliği yapılıyor Babylon'da. Babylon pazar ve pazartesi günleri kapalı. Etkinlik günlerinde saat 21:00 de kapılarını açan Babylon haftasonları ise 22:00 de açılıyor. Asmalımescit'te Şehbender Sokak'ın yıldızını parlatan Babylon gece saat 04:00 e kadar açık.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır