Babylon Otelleri

En uygun Babylon otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Babylon Otelleri

Genel Bilgi

Babylon 1989 yılında Pozitif Müzik tarafından Asmalımescit'te kuruldu. Asmalımescit ve Tünel'in yıldızının parlamasına en çok sebep olan mekanlardan birisi olan Babylon gece kulübü olmasının yanı sıra aynı zamandada İstanbul'un en iyi canlı müzik yapılan mekanlarından bir tanesi. Sahnesinde yerli yabancı pek çok ünlü müzisyeni ağırlayan Babylon aynı z

Jurnal Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Kusursuz hizmet, erişilebilir fiyatlar ve özgün mimariyle eşsiz bir konaklama deneyimi sizleri bekliyor.

Gritti Pera Hotel Taksim

Beyoğlu / İstanbul
Gritti Pera'nın eski Fransız mimarisinde tasarlanmış konaklama birimlerinin tümünde saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo ile oturma alanı bulunmaktadır. Birimlerden bazılarında balkon ve yemek alanı da vardır.

Pera Tunnel Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Pera Tunnel Hotel 150 yıllık bir binanın yeniden restore edilmesiyle otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezi konumu ile iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Adelio Pera Hotel

Taksim / Beyoğlu / İstanbul
Adelio Pera Hotel, misafirleri için en rahat, en pratik, en huzurlu ortamı eskisinin büyüsü ve yeninin modern yaklaşımını harmanlayarak sunuyor.

Tulip City Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Sırlık binaların, camilerin, kiliselerin, sinagogların, çan ve ezan seslerinin birbirine karıştığı Pera 24 saatini canlı yaşayan bir eğlence merkezidir.

Hotel Pera Capitol

Beyoğlu / İstanbul
Taksim Meydanı’na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Hotel Pera Capitol bünyesinde restoran vardır. Açık büfe kahvaltı ev yapımı ekmek, peynir ve zeytin gibi ürünlerden oluşur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Babylon Hakkında

Babylon Otelleri Babylon 1989 yılında Pozitif Müzik tarafından Asmalımescit'te kuruldu. Asmalımescit ve Tünel'in yıldızının parlamasına en çok sebep olan mekanlardan birisi olan Babylon gece kulübü olmasının yanı sıra aynı zamandada İstanbul'un en iyi canlı müzik yapılan mekanlarından bir tanesi. Sahnesinde yerli yabancı pek çok ünlü müzisyeni ağırlayan Babylon aynı zamanda şehrin en çok müdavime sahip mekanlarından birisi. Pek çok farklı müzik türüne ev sahipliği yapan mekan kendisine ait partilerede sahip. Cazdan elektronikaya kadar pek çok müzik türüne ev sahipliği yapılıyor Babylon'da. Babylon pazar ve pazartesi günleri kapalı. Etkinlik günlerinde saat 21:00 de kapılarını açan Babylon haftasonları ise 22:00 de açılıyor. Asmalımescit'te Şehbender Sokak'ın yıldızını parlatan Babylon gece saat 04:00 e kadar açık.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır