Yardım

Loading...
Sırala

Set Özer Hotel

Müthiş
9.6
Merkez‎, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Modern mimarinin, kentin tarihi mimarisiyle buluştuğu şehir merkezinde yer alan otelimiz, samimi butik hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Müthiş
9.6

Leons Hotel

Müthiş
9.0
Çanakkale Merkez, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Leons Hotel 45 standart oda (sngl/dbl/trpl), 2 adet bağlantılı süit olmak üzere toplamda 47 oda 100 yatak kapasitelidir.
Müthiş
9.0

Pelit Troya Hotel

Müthiş
9.0
Merkez?, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Pelit Troya Hotel, modern dizayn edilmiş odalarında misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sunuyor.
Müthiş
9.0

Degirmenlik Casamia Suit

Müthiş
9.6
Aynali Çarsi, Merkez?, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapının zemin katında kafe ve üst katlarında ise suit odalar bulunmaktadır. Suit odalarımız beş odadan ibarettir.
Müthiş
9.6

Aynalı Çarşı

1890 senesinde şehrin Musevi cemaatinin ileri gelenlerinden Eliyau Hallio tarafından Sultan İkinci Abdülhamid'in saltanatının 14. yılı münasebetiyle yaptırılmıştır. Çarşının asıl adı Passage Hallio’dur. Ancak girişinde her iki taraftaki aynalardan ötürü Aynalı Çarşı olarak ünlenmiştir. Çanakkale'nin meşhur Çanakkale Türküsü'nde de Aynalı Çarşı'nın adı geçmektedir. Gelibolu çıkarması sırasında Quenn Elizabeth zırhlısının Çanakkale çevresindeki Türk tabyalarını bombaladığı sırada yıkılmıştır. Çarşının 1921’den sonra giriş kapısı dışındaki bölümleri harap olmuş ve kullanılamamıştır. Çanakkale ile ilgili resmi belgelerde de bedesten arsası olarak geçen bu arsa üzerine 14 dükkan yapılmış, 1967’de de üzerinde kadastro uygulaması yapılmıştır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor