Avrasya Hospital Otelleri

Bu yerdeki 32 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Avrasya Hospital Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Servis Ünitesi Ameliyathaneler Beyin Cerrahisi (Nöroşirurji) Beslenme ve Diyet Polikliniği Biyokimya ve Klinik Biyokimya (Laboratuar) Cilt Hastalıkları (Dermatoloji) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Diş Sağlığı ve Hastalıkları Estetik ve Plastik Cerrahi Endoskopi (Gastroentoroloji) Erişkin Yo

Tryp by Wyndham Istanbul Topkapi

Zeytinburnu / Istanbul /
Tryp by Wyndham Istanbul Topkapi oteli dünyanin en eski sehirlerindedn biri olan Istanbul'un tarihi yarimadasinin girisinde yeralan deniz ve sehir manzarali odalari ile Istanbul'u doyasiya yasamak isteyenler için benzersiz bir seçenek.

Gazel Hotel

Zeytinburnu / İstanbul /
Gazel Hotel, 2020 yılında çalışmaya başlamış olup odalarımız özel mimarlarımız tarafından özenle yapılmıştır. Otelimiz ve odalarımız günlük olarak dezenfekte edilip misafirlerimiz için en uygun ve güzel bir duruma getirilmektedir.

Gonca Suites

Zeytinburnu / Istanbul /
Gonca Suites yüksek müsteri memnuniyeti ile her daim konforlu daireler ile hizmet vermektedir. Suit dairelerimiz de konforu, rahatligi ve güven içinde olma imkanlarini bir arada bulabilirsiniz.

The Conforium Hotel

Zeytinburnu / Istanbul /
The Conforium Hotel, Istanbul Zeytinburnu'nda çok temiz, sessiz, sakin ve güzel bir konumda bulunmaktadir. Otelimiz 2015 yilinda açilmis olup Butik otel tarzinda hizmet vermektedir.

Hampton by Hilton Zeytinburnu Istanbul

Zeytinburnu / Istanbul /
Sehir merkezi ve Tarihi Yarimada’ya yakin konumlandirilan Hampton by Hilton Zeytinburnu Istanbul , is, eglence ve popüler noktalara ulasim rahatligi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Avrasya Hospital Hakkında

Tıbbi Birimler Acil Servis Ünitesi Ameliyathaneler Beyin Cerrahisi (Nöroşirurji) Beslenme ve Diyet Polikliniği Biyokimya ve Klinik Biyokimya (Laboratuar) Cilt Hastalıkları (Dermatoloji) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Diş Sağlığı ve Hastalıkları Estetik ve Plastik Cerrahi Endoskopi (Gastroentoroloji) Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Genel Cerrahi Ünitesi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Sağlığı ve Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji - Anjiyografi Ünitesi Kulak-Burun-Boğaz Ünitesi Nöroloji (EEG) Ünitesi Onkoloji Ünitesi Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Labratuvarı Radyoloji ve Görüntüleme Merkezi Üroloji, İnfertilite ve Taşkırma Ünitesi Yatan Hasta Servisleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır