Ataürk Evi Otelleri

En uygun Ataürk Evi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ataürk Evi Otelleri

Genel Bilgi

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadele yılları, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin Kuruluşu sırasında Tokat’a gelişinde kalmış olduğu, 971.91 m² arsa ve 2 katlı ev Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca 2001 yılında kamulaştırılarak. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca Restorasyo tamamlanarak Atatürk'ün Tokat'a gelişinin 88. yıldönümünde Atatürk Evi ve Etn

Burcu Otel

Tokat Merkez / Tokat
Burcu Otel, toplamda 27 adet odası ile hizmet vermektedir.

İnci Resort Otel

Tokat Merkez / Tokat
İnci Resort Otel en merkezi konumda Tarihi Taşhan’ a 200 m., Tokat Müzesi’ne 600 m., Hükümet Meydanı’na 300 m. uzaklıktadır. 900 adımda Selçuklu ve Osmanlı Eserlerinden oluşan 900 yıllık tarihe ulaşabileceğiniz en uygun mesafededir.

Plevne Otel

Merkez / Tokat
Plevne Otel 28 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Çavuşoğlu Tower Hotel

Merkez / Tokat
Çavuşoğlu Tower Hotel Türkiye'nin Tokat kentinde yer alan 4 yıldızlı konfora sahip bir oteldir.

Yücel Otel

Merkez / Tokat
Mutlu, verimli, güler yüzlü ve misafirperver çalışanları ile; misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve hizmeti vererek unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

Yazmacilar Hani

Merkez / Tokat
Selçuklu eseri olan bu han 700 yillik mimarisi ile tarihe gün ışığı tutuyor. Cumhuriyet döneminde 50 yil boyunca yazmacılık üzerine kullanılmış bu han günümüzde restore edilerek butik otel olarak hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ataürk Evi Hakkında

Ataürk Evi Otelleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadele yılları, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin Kuruluşu sırasında Tokat’a gelişinde kalmış olduğu, 971.91 m² arsa ve 2 katlı ev Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca 2001 yılında kamulaştırılarak. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca Restorasyo tamamlanarak Atatürk'ün Tokat'a gelişinin 88. yıldönümünde Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi olarak hizmete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır