Ardeşen Otelleri

Ardeşen otelleri, en uygun Ardeşen otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ardeşen Otelleri

Pinar Wooden Houses

Ardeşen / Rize
Tesisimiz 5 yıllık bir işletmedir. 12 odadan oluşmaktadır. Odalarda Led TV., Wi- Fi, klima, ufo, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restoran ve kafe bölümümüz otelin altındadır. Akşam yöresel balon gösterisi ve eğlencelerimiz mevcuttur.

Didi Boutique Hotel

Ardeşen / Rize
4 yıllık bir tesistir. Toplamda 14 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Tv, Netflix, klima, 24 saat sıcak su, banyo'da buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Ela Hotel

Ardesen / Rize
Ela Hotel, konum olarak Rize Merkez'de yer alır. Trabzon Havalananı'na 100 km., Ayder Yaylası'na 30 km., Batum'a 45 km. uzaklıktadır.

Livadi Bungalow Hotel

Ardesen / Rize
Livadi Rafting Bungalow Hotel 12 bungalow odasi, 8 kaloriferli odasi ile 2014 yilindan beri hizmet vermektedir.

Ateş Konakları

Ardeşen / Rize
Ateş Konakları eşsiz güzelliklere sahip dünyaca ünlü Fırtına  Vadisi ve Ayder Yaylası üzerindedir.Su seslerinin size müzik yaptığı konaklarımızda 6 yatak odası  bulunmakta olup 12 yetişkin , 6 çocuk  kapasitesine  sahiptir.

Pınar Otel

Ardeşen / Rize
Doğanın içinde bulunan otelimizde rafting imkanı bulunmaktadır. Otelimiz 2015 yılından itibaren faaliyettedir. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ardeşen Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ardeşen Hakkında

Ardeşen Otelleri Başta Fırtına Deresinde rafting, tracking, snowboard olmak üzere turistik gezi yapmak isteyenler için pek çok eğlenceli aktivite imkânı vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır