Arap Tabya Otelleri

Bu yerdeki 10 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Arap Tabya Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Sultan Abdülmecid zamanında 1848-1853 yılları arasında yaptırılmıştır.Kars'da bulunan en büyük tabyadır.Yaklaşık olarak 300 kişiyi aynı anda içerisinde bulundurabilir.Etrafı süvari hendekleriyle çevrili olup top menzilleri düşmanı hedef bölgeye çekmek amaçlı muntazam bi şekilde ayarlanmıştır.Yakınındaki diğer tabyalarla birlikte bölgeyi kontrol altınd

Hotel Kent Ani

Merkez / Kars /
Şehir merkezinde bulunan Hotel Kent Ani, tamamen yenilenmiş farklı konseptiyle, tarihi ve turistik bölgeler ulaşım kolaylığı sunan konumuyla siz misafirlerine keyfili bir tatil imkanı sunuyor.

Kars Konak Hotel

Merkez / Kars /
Deneyimli personeli ve özenli hizmet anlayışı ile tesis, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste farklı büyüklüklerdeki 34 oda mevcut.

Hotel Temel

Merkez / Kars /
Kars merkezde bulunan tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.24 saat açık resepsiyon hizmeti ile konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Kars Center Hotel

Merkez / Kars /
Yeni bir tesistir. Toplamda 20 odadan olusmaktadir. odalarda; Wi-Fi, Tv, gardrop, minibar, kettle, çay, kahve, 24 saat sicak su, merkezi isitma, banyoda buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi bulunmaktadir.

The Gala Palace Süits Hotel

Merkez / Kars /
Osmanlı ve Selçuklu motifleriyle modern çizgilerin buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde yer alan otel, bölgenin en lüks butik oteli olma özelliğini taşımakta. The Gala Palace, deneyimli ekibiyle üstün hizmet kalitesi sunuyor.

Güngören Hotel

Merkez / Kars /
ars ilinde 45 yıldır otelcilik, restoran ve hamam alanlarında faaliyet gösteren Güngören Hotel gelişen,yenilik ve teknolojiye bağlı olarak baştan sona yenileme çalışmalarına başlamış ve 1 yıllık restorasyon çalışması sonucu modern bir yapıya kavuşmuştu

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Arap Tabya Hakkında

Sultan Abdülmecid zamanında 1848-1853 yılları arasında yaptırılmıştır.Kars'da bulunan en büyük tabyadır.Yaklaşık olarak 300 kişiyi aynı anda içerisinde bulundurabilir.Etrafı süvari hendekleriyle çevrili olup top menzilleri düşmanı hedef bölgeye çekmek amaçlı muntazam bi şekilde ayarlanmıştır.Yakınındaki diğer tabyalarla birlikte bölgeyi kontrol altında tutabilecek bir konumdadır.1855 Osmanlı-Rus Savaşı, 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı, 1918-1920 Osmalı-Ermeni Savaşlarının en büyük mücadeleleri burada olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır