Yardım

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Eva Hotel

Çok iyi
8.1
Merkez, Konyaalti, Antalya
Yenilenen Konyaaltı Plajı‘nda deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere yakınlığıyla şehrin ritmi ve Akdeniz tabiatının dinlendirici özelliğini bir arada sunuyor.
Çok iyi
8.1

Adam Apart Hotel

Çok iyi
8.3
Kepez, Antalya
Adam Apart Hotel ailesi olarak sizi özel mimari tasarımıyla apart otel konseptindeki 1 + 1 Ultra Lüks odalarımızda kendi evinizdeki hijyeni yaşayabileceğiniz rahat , huzurlu ve ekonomik tatil deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.
Çok iyi
8.3

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanede; Acil Servis (Merkez Ve Semt Polikliniklerinde), Beyin Cerrahi Servisi, Cildiye Servisi, Çocuk Cerrahisi Servisi, Çocuk Endokrinoloji Servisi, Çocuk Kardiyolojisi Servisi, Çocuk Nefroloji Servisi, Çocuk Servisi, Dahiliye Servisi, Doğumhane Servisi, Endokrinoloji Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Gastroenteroloji Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Göğüs Cerrahisi Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi, Göz Hastalıkları Servisi, Hematoloji Servisi, İntaniye Servisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Servisi, Kalp Damar Cerrahisi Servisi, Kardiyoloji Servisi, Kbb Servisi, Medikal Onkoloji Servisi, Nefroloji Servisi, Nöroloji Servisi, Onkoloji Servisi, Ortopedi Servisi, Plastik Cerrahi Servisi, Romatoloji Servisi, Üroloji Servisi, Yanık Ünitesi birimleri, bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor