Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi otelleri, en uygun Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede; Acil Servis (Merkez Ve Semt Polikliniklerinde), Beyin Cerrahi Servisi, Cildiye Servisi, Çocuk Cerrahisi Servisi, Çocuk Endokrinoloji Servisi, Çocuk Kardiyolojisi Servisi, Çocuk Nefroloji Servisi, Çocuk Servisi, Dahiliye Servisi, Doğumhane Servisi, Endokrinoloji Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Gastroenteroloji Servisi, Genel Cerrahi Servisi,

Eva Boutique Hotel

Merkez / Konyaalti / Antalya
Yenilenen Konyaaltı Plajı‘nda deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere yakınlığıyla şehrin ritmi ve Akdeniz tabiatının dinlendirici özelliğini bir arada sunuyor.

Suite Laguna

Muratpaşa / Antalya
Dünyanın en ünlü ,en uzun ve en temiz sahillerine sahip Konyaaltı plajına ( Beach Park ) taşıtla sadece 5 dakika , Denize uzaklığı Kuş uçuşuyla 400 metre uzaklıktadır.

Gozde Suit Apart Otel

Meltem / Muratpaşa / Antalya
Gozde Suit Apart Otel, Antalya Muratpaşa'da merkezi konumda bulunmaktadır. 2021 standartlarına göre sıfır apart dairelerimiz sizler için dizayn edilmiştir. Apartımız merkezi konumundan dolayı her türlü imkan için ulaşımı rahat ve kolaydır.

Dimo Hotel Antalya

Muratpaşa / Antalya
Antalya şehir merkezinde rahat konforlu aile ortamı olan tatil için uygun bir tesisdir.

Doğuş Otel

Çarşi / Muratpaşa / Antalya
Doğuş Otel otopark, kablosuz internet, havalimanı transferi, 24 saat açık resepsiyon ve resepsiyonda emanet kasası gibi olanaklar sağlanıyor. Tesisin sade döşenmiş temiz odalarında; WC, duş, saç kurutma makinesi, kablosuz internet ve klima da yer alıyor.

M-Oda Otel

Muratpaşa / Antalya
M-oda Otel, Antalya Muratpaşa'da misafirlerine konforlu konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarımızda LCD TV, uydu yayın, Wi-Fi, giyinme dolabı, minibar, klima gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Hastanede; Acil Servis (Merkez Ve Semt Polikliniklerinde), Beyin Cerrahi Servisi, Cildiye Servisi, Çocuk Cerrahisi Servisi, Çocuk Endokrinoloji Servisi, Çocuk Kardiyolojisi Servisi, Çocuk Nefroloji Servisi, Çocuk Servisi, Dahiliye Servisi, Doğumhane Servisi, Endokrinoloji Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Gastroenteroloji Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Göğüs Cerrahisi Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi, Göz Hastalıkları Servisi, Hematoloji Servisi, İntaniye Servisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Servisi, Kalp Damar Cerrahisi Servisi, Kardiyoloji Servisi, Kbb Servisi, Medikal Onkoloji Servisi, Nefroloji Servisi, Nöroloji Servisi, Onkoloji Servisi, Ortopedi Servisi, Plastik Cerrahi Servisi, Romatoloji Servisi, Üroloji Servisi, Yanık Ünitesi birimleri, bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır