Yardım

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi otelleri, en uygun Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Eva Boutique Hotel & Spa

Çok İyi
8.3
Merkez, Konyaalti, Antalya
Yenilenen Konyaaltı Plajı‘nda deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere yakınlığıyla şehrin ritmi ve Akdeniz tabiatının dinlendirici özelliğini bir arada sunuyor.
Çok İyi
8.3

Adam Apart Hotel

Çok İyi
8.3
Kepez, Antalya
Adam Apart Hotel, apart otel konseptinde olup 1+1 ultra lüks sıfır eşyalı, residans apart daireler sunmaktadır.
Çok İyi
8.3

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanede; Acil Servis (Merkez Ve Semt Polikliniklerinde), Beyin Cerrahi Servisi, Cildiye Servisi, Çocuk Cerrahisi Servisi, Çocuk Endokrinoloji Servisi, Çocuk Kardiyolojisi Servisi, Çocuk Nefroloji Servisi, Çocuk Servisi, Dahiliye Servisi, Doğumhane Servisi, Endokrinoloji Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Gastroenteroloji Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Göğüs Cerrahisi Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi, Göz Hastalıkları Servisi, Hematoloji Servisi, İntaniye Servisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Servisi, Kalp Damar Cerrahisi Servisi, Kardiyoloji Servisi, Kbb Servisi, Medikal Onkoloji Servisi, Nefroloji Servisi, Nöroloji Servisi, Onkoloji Servisi, Ortopedi Servisi, Plastik Cerrahi Servisi, Romatoloji Servisi, Üroloji Servisi, Yanık Ünitesi birimleri, bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor