Yardım

Loading...
Sırala

Ayşe Naz Hanım Konağı

Akseki Merkez, Akseki, Antalya
Ayşe Naz Hanım Konağı, 10 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Akseki

Batı Toroslar'ın eteğindeki doğal bir yaşam yeri olan Akseki'nin tarihi Hititlere kadar uzanır. Bozulmamış doğasından tarihi Akseki evlerine kadar her şeyiyle kendine özgü dokusunu korumuş olan Akseki; otellerindeki misafirperverlikle de ziyaretçilerin memnuniyetle konaklayıp tekrar gelmek için can attıkları bir yer.

Akseki'de gezilecek yerler arasında bulunan Giden Gelmez Dağları, dağ keçisi koruma ve ücretli avlanma alanlarıyla turistlerin ilgisini en çok çeken yerdir. Göktepe Yaylası, Çimi Yaylası, Irmak Vadisi, 340 metre derinliğindeki Bucakalan Mağarası, Akseki'de görülmesi gereken diğer yerlerdir. Akseki'nin meşhur Kardelen çiçeği ve tarihi Akseki evleri de fotoğrafını çekmekten bıkmayacağınız güzellikler arasında. Sarıhacılar Köyü'nün tam ortasından geçen İpek Yolu'nu da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Geçmiş zamanlarının ticaret kervanlarının geçtiği taşlı yolda yürümek ilginç bir deneyim olacak sizin için. Akseki'nin Subaşı Mağarası ise buzdolabı gibi kullanılıyor. Halkın ürettiği peynirler, mağaranın doğal serinliğinde saklanıp turistlere yine buradan satılıyor.

Akseki'nin dağ keçileriyle beraber dolaşabileceğiniz yemyeşil yaylaları, yerel yaşantının korunduğu tarihi Akseki evlerinde yaşayan sıcacık halkı ve dağlarda saçlarınızı uçuracak olan ferahlatıcı rüzgarıyla özgürlük duygusunu yaşayacaksınız. Huzurlu, mutlu ve pastoral bir tatil seçeneği için otelz.com üzerinden Akseki otel rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor