Akçakoca Anıt Mezarı Otelleri

Bu yerdeki 9 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Akçakoca Anıt Mezarı Otelleri

Genel Bilgi

Akçakoca, Osman Gazi’nin kumandanlarından olun, Sakarya ve İzmit’e akınlar gerçekleştirmiş ve buralardaki Bizans kalelerini tek tek işgal etmiş ele geçirmiştir. Osman Gazi’nin oğlu Orhan Bey’in şehzadeliği sırasında Ona hocalık da yapan Akçakoca 1328 yılında Kandıra yakınlarında ölmüştür.Akçakoca’nın mezar anıtı ise onun anısına 1974 yılında yapılmışt

Lapina Apart Pansiyon

Kandira / Kocaeli /
Lapina Apart Pansiyon etrafı eşsiz çam ormanlarıyla kaplıdır.Çam ormanları içerisinde,çam kokularıyla, denize sıfır konumuyla Lapina Apart 'da Tatilin ve rahatlığının tadına varacaksınız.

Engin Butik Otel

Kandira / Kocaeli /
Engin Butik Otel, misafirlerimizin sıklıkla ziyaret etmekten keyif aldıklari Kefken Kapri Plaji, Kefken Pembe Kayalara ve Kerpe Kartal Kayalıklarina rahatlıkla ulaşabilecekleri bir konumdadır.

Gaia Beach Hotel

Kerpe Plajı / Kandıra,Kocaeli /
Gaia Ailesi olarak, siz değerli konuklarımıza; kaliteli hizmet hakkını konakladığınız güne kadar en iyi güler yüzle, en iyi temizlikle, en iyi ürünlerle ailenizin ve sizlerin iyi bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Green Kerpe Butik Otel

Kerpe Plajı / Kandıra,Kocaeli /
Green Kerpe Butik Otel toplam 12 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis genelinde Wi-Fi, ücretsiz otopark, 24 saat açık resepsiyon, ve restoran bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Akçakoca Anıt Mezarı Hakkında

Akçakoca, Osman Gazi’nin kumandanlarından olun, Sakarya ve İzmit’e akınlar gerçekleştirmiş ve buralardaki Bizans kalelerini tek tek işgal etmiş ele geçirmiştir. Osman Gazi’nin oğlu Orhan Bey’in şehzadeliği sırasında Ona hocalık da yapan Akçakoca 1328 yılında Kandıra yakınlarında ölmüştür.Akçakoca’nın mezar anıtı ise onun anısına 1974 yılında yapılmıştır. Anıt, dışa açık piramit gövdeli olup, yüksek bir alan üzerine mezar lahti konulmuştur.Anıt Kocaeli Kandıra ilçesi, Kefken yolu yakınındaki Babadağ’da, Mahallesinde Kocaeli’nin fatihi Akçakoca Bey’in anıt mezarı olarak inşa edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır