Adalar Müzesi Otelleri

Adalar Müzesi otelleri, en uygun Adalar Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Adalar Müzesi Otelleri

Anadolu Kulübü

Büyükada / Adalar / İstanbul
Anadolu Kulübü, 5 yıldızlı bir otel olup, Büyükada'da denize bakan bir tesistir. Günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyona sahip olan bu tesis, konuklara açık yüzme havuzu sunmaktadır. Otel özel plaj alanına sahiptir.

Adalar Konak

Büyükada / Adalar / Istanbul
Büyükada’nın en merkezi caddesi olan Çankaya caddesinde bulunan “ADALAR KONAK BUTİK OTEL”; İtalyan ressamların tablolarıyla süslenen girişi ve özenle yapılmış olan iç dekorasyonu ile çok dikkat çekicidir.

Büyükada Çankaya Otel

Büyükada / Adalar / İstanbul
2014 yılında tarihi dokusu korunarak restore edilen Büyükada Çankaya Otel, misafirlerini doğal güzellikler ile çevrili,Büyükada'nın huzurlu atmosferinde ağırlamaktadır.Tesis açık renklerle dekore edilmiş aydınlık ve konforlu toplam 30 oda bulunmaktadır.

White Palace Büyükada

Büyükada / Adalar / İstanbul
Şehrin gürültüsünden, stresinden uzaklaşmak ve evindeki konforu arayan tüm misafirlerimizi bekleriz. Otelimiz, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Büyükada’nın merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Köşk Orman Butik Hotel

Büyükada / Adalar / İstanbul
Köşk Orman'da ruhunuz dünyanın gürültüsüne kulaklarını tıkayacak. Bir zamanlar özlemlerin yaşandığı, hayallerin kurulduğu bahçede kitabınızı okurken kendinizi dinleyeceksiniz.

Büyükada Princess Hotel

Büyükada / Adalar / İstanbul
Büyükada Princess Hotel'in tüm konaklama birimleri ahşap zeminli olup, şık bir şekilde dekore edilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Adalar Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Adalar Müzesi Hakkında

Adalar Müzesi Otelleri İstanbul’un ilk çağdaş kent müzesi olan Adalar Müzesi, Adaların oluşumundan bugüne gelen hikayesini yüzlerce obje, 20 bin belge, 6 bin fotoğraf, yüzlerce belgeleme çekimi, film ve sözlü tarih kayıtlarından oluşan kuruluş koleksiyonu ile ziyaretçilerine sunmaktadır. Müze özellikle Adaların kentsel tarihine odaklanan Osmanlıca belge arşivine sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır