Yüreğir Otelleri

En uygun Yüreğir otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yüreğir Otelleri

Genel Bilgi

Adana'nın merkez ilçelerinden biri olan Yüreğir, her geçen gün hızla gelişmekte olan ve Toroslar'ın eteğinde kurulu olduğu için havasıyla, tuzuyla insana hem sağlık veren hem de huzur dağıtan bir ilçe. Yüreğir otellerinde konaklarken hem oldukça huzurlu zaman geçirecek hem de Adana'yı kolayca keşfedebileceksiniz. Otelz.com üzerinden Adana merkez otell

Çetinel Tesisleri Hotel

Yüreğir / Adana
eçkin konuklarına seçkin bir hizmet amacıyla, gelişimci ve yenilikçi bir anlayışın ürünü olarak, göz alıcı, alışılmış çizgilerin dışında, sıra dışı bir mimari ile yenilenen, Green Club/ Çetinel Tesisleri siz değerli misafirlerini ağırlamaktan onur du

Hotel Adanava

Yüreğir / Adana
2012 tarihinde hizmete açılarak misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.Tarz,tasarım ve konforun huzurla buluşup konukseverlikle bütünleştiği mükemmel mekanlar.

Evim Otel

Merkez / Seyhan / Adana
Evim Butik Otel‘in konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları otelimizde evdeki kadar rahat olmanın keyfini çıkartacak.

Akkoç Butik Hotel

Merkez / Seyhan / Adana
Akkoç Boutique Hotel'in odaları nötr tonlarda dekore edilmiş olup yüksek kaliteli ortopedik yataklar içermektedir. Tümü klimalı olan odalarda uydu kanallı düz ekran LCD TV ve modern banyo bulunmaktadır.

Adana Yükselhan Hotel

Seyhan / Adana
Sehrin hareketli bir bölgesinde yer alan Yükselhan Hotel çok sayida müze, spor salonu, stadyum, alisveris merkezi ve sanat galerisine elverisli mesafede bir konuma sahiptir. Tesis genelinde Wi-Fi erisimi ücretsizdir.

Adana Plaza Hotel

Seyhan / Adana
Akdeniz bölgesinin incisi olan Adana ilinin merkezinde yer alan Adana Plaza Otel şehir merkeziyle bütünleşmiş, bölgesinin en seçkin ve yeni otelleri arasındadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yüreğir Hakkında

Yüreğir Otelleri

Adana'nın merkez ilçelerinden biri olan Yüreğir, her geçen gün hızla gelişmekte olan ve Toroslar'ın eteğinde kurulu olduğu için havasıyla, tuzuyla insana hem sağlık veren hem de huzur dağıtan bir ilçe. Yüreğir otellerinde konaklarken hem oldukça huzurlu zaman geçirecek hem de Adana'yı kolayca keşfedebileceksiniz. Otelz.com üzerinden Adana merkez otelleri arasından Yüreğir otelinizi seçip, konaklamanıza keyifle başlayabilirsiniz.

Yüreğir'de mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında, Misis Mozaik Müzesi geliyor. 1959 yılında ziyaretçilere açılan müze, Misis Höyüğü'nün batısında konumlanıyor. Müzede Genç Roma dönemine ait mozaikler sergileniyor. En çok hayvan ve bitki motiflerinin dikkat çektiği mozaiklerde, gerçekçi görüntüleriyle insan motifleri ziyaretçileri büyülüyor. Truva kahramanlarından Mopos'un kurduğuna inanılan Misis Antik Kenti'nde, köprü, yer mozaikleri, su kemeri, hamam ve kervansaray da bulunuyor. Tamamen gizemli ve tarihi bir kenti keşfedebileceğiniz Misis Antik Kenti, Yüreğir'in turizm açısından önemli ören yerlerinin en bilineni ve en çok ziyaretçi ağırlayanı. Yüreğir'in tarihi güzelliklerinden bir başkası da Su Sarnıcı. 1957 yılında yapılan kazılar sonucu ortaya çıkan sarnıç, kubbeli ve tuğladan yapılmış. Bu işaretler Su Sarnıcı'nın, İslam dönemine ait olduğunu gösteriyor.

Yüreğir mutfağı, Adana mutfağının tüm özelliklerini taşıdığı için, acı ve lezzetin kusursuz bir birleşiminden oluşur. Kebapları ve tatlılarıyla ünlü Yüreğir'de tattığınız lezzetleri, ömür boyu unutamayacaksınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır