Yüksek teknoloji Enstitüsü Otelleri

En uygun Yüksek teknoloji Enstitüsü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yüksek teknoloji Enstitüsü Otelleri

Genel Bilgi

Burla Han Hotel

Merkezköyler / Urla / İzmir
Şehrin kalabalığından kaçıp kafa dinleyeceğiniz sessiz sakin, deniz manzaralı otelimize siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Akın Butik Otel

Urla / İzmir
Ege’nin otantik dokusunu yansıtan Urla’da, Akkum sahili'nde bulunan Akın Butik Otel, liman manzarasına hakim, deniz ile iç içe bir konumda misafirlerini ağırlıyor.

Karanfiltepe Pansiyon & Restoran

Urla Merkez / Urla / İzmir
Karanfiltepe Pansiyon & Restoran, 5 odasıyla oda kahvaltı konseptinde misafirlerine hizmet vermektedir. Misafirlerimizin tatil deneyimini en iyi şekilde yaşamalarını arzulamaktayız.

La Vida Otel

Urla Merkez / Urla / İzmir
La Vida Butik Hotel, Urla'da konaklama imkanı sunmaktadır. La Vida, plaja 250 metre mesafededir. Tesisin tüm alanlarında WiFi erişimi ve tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimlerinin her biri oturma alanına sahiptir.

Adahan Butik Otel

Merkezköyler / Urla / İzmir
Adahan Butik Otel, yeşil ile mavinin buluştuğu muhteşem güzelliklere sahip bu doğa harikası yer her mevsim ayrı ve görülmesi gereken güzelliklere sahiptir.

Pusula Hotel Kafe Restaurant

Urla Merkez / Urla / İzmir
İzmir – Urla'da denize sıfır konumda yer alan ve manzaralı konaklama birimlerinde misafirlerine hizmet veren Pusula Butik Otel, yılın her mevsimi açıktır. Bünyesinde tesisi özel araçlarıyla ziyaret eden konuklar için ücretsiz otopark yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır