Yörük Ali Plajı Otelleri

En uygun Yörük Ali Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yörük Ali Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Turyolu Cafe Pansiyon

Büyükada / Adalar / İstanbul
Turyolu Cafe Pansiyon, Büyükada Nizam Caddesi'nde orijinal dokusu korunarak yenilenmiş bir Rum evidir. Toplamda 4 oda vardır. Isınma kombi kalorifer, 7/24 sıcak su, uydu yayınlı LCD TV mevcuttur.

No2 Otel

Büyükada / Adalar / İstanbul
Tarihi antik döneme kadar uzanan Büyükada’da en az ada tarihi kadar eski bir binanın restore edilmesiyle hayata geçen No:2 Hotel misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Yörükali Tesisleri

Büyükada / Adalar / İstanbul
Yörükali Tesisleri, doğa ve deniz manzaralı bungalov evleri mevcuttur. Prens Adaları'nın benzersiz güzelliği, doğa ve deniz manzaraları eşliğindedir.

Büyükada Glamping

Büyükada / Adalar / İstanbul
Glamping Tesisimiz ormanın içinde, çam ağaçları arasında, mavi ile yeşilin buluştuğu muazzam bir konumdadır. Klasik otel konseptinden farklı bir deneyim isteyen misafirlerimizi Adaların ilk ve tek Dome Çadırlarına bekliyoruz.

Büyükada Loc'ada

Büyükada / Adalar / İstanbul
Büyükada Loc'ada, sadeliği ve huzuru unutamayacağınız şekilde yaşayacaksınız. Denizin kıyısında dalgaların sesi eşliğinde muhteşem Sedef Adası manzarasıyla bu sihirli cennette dertlerinizi, şehir tasalarınızı akıntıya bırakıp bir sefere çıkaracaksınız.

Nizam Butik Otel Büyükada

Büyükada / Adalar / İstanbul
Nizam Butik Otel adını üzerinde bulunduğu ve adanın en nezih caddesi olan Nizam Caddesinden alır. Otel binası ve çevre binaların tamamı özel tasarıma sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yörük Ali Plajı Hakkında

Yörük Ali Plajı Otelleri Marmara Denizinde Büyükada'da bulunan Yörükali Turistik Tesislerinde keyifli saatler geçirmek mümkün. Plajın kumsallarında güneşlenebilir, eğitimli cankurtaranlar eşliğinde çocuklarınızla denize girebiliyorsunuz. Burada günlük, haftalık, aylık ve sezonluk olarak kiralayabileceğiniz motel odaları da mevcut.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır