Yenişehir Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Yenişehir Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.5000 m² kapalı alandan oluşan Özel Yenişehir Hastanesi, 3 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 1 doğumhane, 3 yoğun bakım ünitesi (Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri) Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Fizik

Forum Suite Otel

Yenişehir / Mersin /
Mersin'de, Forum Mersin Alışveriş Merkezi'ne 110 metre mesafede yer alan Forum Suite Otel, klimalı odaları ve tüm alanlarda ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir. Otelde teras ve spa merkezi vardır. Konuklar barda içkilerini yudumlayabilirler.

mersin konaklama

Yenisehir / Mersin /
Binamizda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadir.Teknik donanim olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir. Yani basinizda olabilecek isteklerinizi karsilayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esasli çalismaktayiz.

Divan Mersin

Yenişehir / Mersin /
Spa merkezi ve sauna sunan Divan Mersin, Akdeniz Bölgesi'ndeki Mersin'de yer almaktadır. Otelde fitness merkezi, hamam ve yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir restoran vardır. Odalarda düz ekran TV bulunmaktadır.

Wom Residence Hotel

Yenişehir / Mersin /
34. Cadde üzerinde konumlanan otelimiz, otoban bağlantı yolu, Marina, Tıp Fakültesi Hastenesi ve Mersin Üniversitesine olan yakınlığıyla şehrin yeni merkezindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Yenişehir Hastanesi Hakkında

Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.5000 m² kapalı alandan oluşan Özel Yenişehir Hastanesi, 3 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 1 doğumhane, 3 yoğun bakım ünitesi (Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri) Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimyan Mikrobiyoloji, Cildiye, Göz branşları ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır