Yardım

Yel Değirmenleri Otelleri

Yel Değirmenleri otelleri, en uygun Yel Değirmenleri otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Victoria Suite Otel & Spa Turgutreis

Normal
6.8
Turgutreis, Bodrum, Muğla
Bodrum yarımadasının en güzel ve temiz kumsal plajlarına sahip bölgesi olmanın yanısıra, en eğlenceli bölgesidir.Turgutreis bölgesi ayrıca dünyada eşi ve benzeri olmayan bir gün batımını da sizlere sunmaktadır..
Normal
6.8

Yel Değirmenleri

Bodrum'un en önemli simgelerinden olan Yeldeğirmenleri 18. yüzyılın ortalarından 1970' lerin sonlarına kadar halk tarafından kullanılmıştır.Sahilden gelen rüzgarı en iyi şekilde kullanabilmek için yönleri kuzeybatıya dönüktür.Bir zamanlar onlarca olan değirmenler şu an kaç tane tam olarak birşey söylemek zor.Son yıllarda yardım severlerin desteği ile restore edilmeye çalışılmıştır.Yel değirmenlerinin durumu çok iyi olmasa da bölgede deniz manzarası muhteşem. Ziyaretçiler tarafından popüler olan bölgede fotoğraf çekmek ve burada bulunan mini büfeden alabileceğiniz içeceğinizi yudumlayarak manzaranın keyfini çıkarmak güzel bir aktivitedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor