Yel Değirmenleri Otelleri

En uygun Yel Değirmenleri otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yel Değirmenleri Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum'un en önemli simgelerinden olan Yeldeğirmenleri 18. yüzyılın ortalarından 1970' lerin sonlarına kadar halk tarafından kullanılmıştır.Sahilden gelen rüzgarı en iyi şekilde kullanabilmek için yönleri kuzeybatıya dönüktür.Bir zamanlar onlarca olan değirmenler şu an kaç tane tam olarak birşey söylemek zor.Son yıllarda yardım severlerin desteği ile

Victoria Suite Otel & Spa Turgutreis

Turgutreis / Bodrum / Muğla
Bodrum yarımadasının en güzel ve temiz kumsal plajlarına sahip bölgesi olmanın yanısıra, en eğlenceli bölgesidir.Turgutreis bölgesi ayrıca dünyada eşi ve benzeri olmayan bir gün batımını da sizlere sunmaktadır..

Yalıkavakta Muhteşem Manzaralı Özel Havuzlu 5+2 Malikane

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Our mansion consists of 5 rooms and 2 halls and has a vast view of Yalıkavak under its feet. This bird's-eye view is also accompanied by a view of nature and a view of the city.

Sandima 37 Suites Hotel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Sandima 37 Hotel Bodrum, Yalıkavak'ın ve çevredeki bölgenin muhteşem manzarasına sahip geniş odalarıyla hizmet veren özel bir işletmedir. Konuklar, farklı tipte süitler ve taş kır evi arasından seçim yapabilirler.

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Müstakil Villa BD439

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem villa, Bodrum'un en güzel koylarından Yalıkavak'ta yer olup çok yoğun bir yerleşimin olmadığı bir lokasyonda doğa içerisinde 1.000 m² çim peyzajlı bir alanda müstakil tatil evi konseptinde dizayn edilerek yapılmıştır.

Amore Boutique Hotel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Amore Boutique Hotel, şehrin gürültüsünden kaçan misafirlerimiz için, doğa ile iç içe ve huzur dolu konumu ile sizlere eşsiz bir tatil sunmaktadır. 22 butik odası bulunmaktadır. Her odasında balkon ve havuz manzarası bulunmaktadır.

Yalıkavakta Özel Havuzlu Deniz Manzaralı Villa

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Yalıkavak'ta Özel Havuzlu Deniz Manzaralı Villa'da, doğa, deniz ve şehir manzaralı olan villamız siz misafirlerimiz için izole bir yaşam sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yel Değirmenleri Hakkında

Yel Değirmenleri Otelleri Bodrum'un en önemli simgelerinden olan Yeldeğirmenleri 18. yüzyılın ortalarından 1970' lerin sonlarına kadar halk tarafından kullanılmıştır.Sahilden gelen rüzgarı en iyi şekilde kullanabilmek için yönleri kuzeybatıya dönüktür.Bir zamanlar onlarca olan değirmenler şu an kaç tane tam olarak birşey söylemek zor.Son yıllarda yardım severlerin desteği ile restore edilmeye çalışılmıştır.Yel değirmenlerinin durumu çok iyi olmasa da bölgede deniz manzarası muhteşem. Ziyaretçiler tarafından popüler olan bölgede fotoğraf çekmek ve burada bulunan mini büfeden alabileceğiniz içeceğinizi yudumlayarak manzaranın keyfini çıkarmak güzel bir aktivitedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır