Veli Paşı Hanı Otelleri

En uygun Veli Paşı Hanı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Veli Paşı Hanı Otelleri

Genel Bilgi

Yozgat Beylerinden Veli Paşa tarafından 1867 yılında yaptılmış olan han, 1914 yılında çıkan yangın sonucunda büyük ölçüde hasar görmüştür. 1915-16 yıllarında aslına uygun şekilde yeniden yapılmıştır. 1000 m2 alan üzerine kurulu yapı 2 katlıdır. Planı ve mimari özellikleri bakımından Osmanlı Dönemi mimarisine güzel bir örnektir. Uzun bir dönem otel ola

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Şirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarla bir arada Bulmak İstiyorsanız,Çorumda'ki Huzurlu Yuvanız siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir.Odalarımızda minibar,24 saat sıcak su,kablosuz internet bulumaktadır.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Hattuşili Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Veli Paşı Hanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Veli Paşı Hanı Hakkında

Veli Paşı Hanı Otelleri Yozgat Beylerinden Veli Paşa tarafından 1867 yılında yaptılmış olan han, 1914 yılında çıkan yangın sonucunda büyük ölçüde hasar görmüştür. 1915-16 yıllarında aslına uygun şekilde yeniden yapılmıştır. 1000 m2 alan üzerine kurulu yapı 2 katlıdır. Planı ve mimari özellikleri bakımından Osmanlı Dönemi mimarisine güzel bir örnektir. Uzun bir dönem otel olarak kullanılan yapının ahşap işçiliği dikkat çekmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır