Ortahisar Otelleri

Ortahisar için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ortahisar Otelleri

Perimasalı Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir
Evler vardır, yaşanmış neşeli dakikaların odalarına, duvarlarına izler bıraktığı...Ve o güzel anların yaşandığı dokularda, hep saklı kaldığı mekânlar vardır...

Heritage Cave Suites

Kapadokya / Nevşehir
Heritage Cave Suites, özel mimarisi ile 1877 yılında yapılmış ve Turizm Bakanlığı tarafından tescillenmiş bir konaktır. Günümüze kadar gelen süreçte son yenilemeleri orjinaline sadık kalarak 2019 yılında yapılmıştır. Otel toplam 11 odadan oluşmaktadır.

Doda Artisanal Cave Hotel

Kapadokya / Nevşehir
Doda Cave Hotel, Kapadokya'nın tam kalbinde, doğa harikası coğrafyada tarihi ve sanatı bir arada sunan mağara ve taş odalarda kalmanın cazibesini keşfedeceksiniz.

Nova Cave Hotel

Kapadokya / Nevşehir
Nova Cave Hotel, balayı çiftleri ve çocuklu ailelere uygun otantik kaya ve taş odalarda jakuzi, şömine alternatifleriyle sakin ve huzurlu anlar mutlu anılar için en iyi konaklamayı vadediyor.

Osiana Hotel

Mustafapaşa / Ürgüp / Nevşehir
Kapadokya, Ürgüp bölgesinde bulunan Osiana Hotel en son 2015 yılında yenilenmiştir. Eski bir Rum evi olan otelde, otantik tarzda dekore edilmiş toplam 9 oda bulunmaktadır. Odaların önü açık ve teraslıdır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ortahisar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır