Yardım

Ortahisar Otelleri

Ortahisar otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Loading...
Sırala

Splendid Cave Hotel

Müthiş
9.5
Kapadokya, Nevşehir
Splendid Cave Hotel, kalenin eteklerinde, Ortahisar’ın en eski yerleşim yeri olan vadi içerisindeki eski mahallededir. Otelimiz hâlâ yaşayan bir mahalle olan eski mahallede iç içe geçmiş 28 odadan oluşur.
Müthiş
9.5

House 1938 Special Cave Hotel

Müthiş
10.0
Ortahisar, Ürgüp
House 1938 Special Cave Hotel , 83. yaşını tamamlamış konakta kaya ve taş suit konsept odalarla Ortahisar'ın merkezinde konuklarına hizmet vermektedir.
Müthiş
10.0

Nova Cave Hotel

Müthiş
10.0
Ortahisar, Ürgüp
Nova Cave Hotel, balayı çiftleri ve çocuklu ailelere uygun otantik kaya ve taş odalarda jakuzi, şömine alternatifleriyle sakin ve huzurlu anlar mutlu anılar için en iyi konaklamayı vadediyor.
Müthiş
10.0

Doda Artisanal Cave Hotel

Kapadokya, Nevşehir
Doda Cave Hotel, Kapadokya'nın tam kalbinde, doğa harikası coğrafyada tarihi ve sanatı bir arada sunan mağara ve taş odalarda kalmanın cazibesini keşfedeceksiniz.

Cappadocia Antique House

Çok İyi
8.3
Ortahisar, Ürgüp
Kapadokya'nın en doğal kasabası olan Ortahisar'da vadi ve kaya oyma evler manzarasına sahiptir.Aynı zamanda çarşı içindedir.Ayrıca ortahisar kalesi Kapadokya'nın en büyük peribacası dır.Otelimiz ortahisar kalesine max. 3 dakika yürüme mesafesindedir.
Çok İyi
8.3

Perimasalı Cave Hotel

Müthiş
9.1
Ürgüp, Kapadokya,Nevşehir
Evler vardır, yaşanmış neşeli dakikaların odalarına, duvarlarına izler bıraktığı...Ve o güzel anların yaşandığı dokularda, hep saklı kaldığı mekânlar vardır...
Müthiş
9.1

Osiana Hotel

Mustafapaşa, Ürgüp, Nevşehir
Kapadokya, Ürgüp bölgesinde bulunan Osiana Hotel en son 2015 yılında yenilenmiştir. Eski bir Rum evi olan otelde, otantik tarzda dekore edilmiş toplam 9 oda bulunmaktadır. Odaların önü açık ve teraslıdır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Megaron Cave Hotel

Kapadokya, Nevşehir
Megaron Cave Hotel'in konuklarının yaşam standartları göz önüne alınarak tarihin dokusu bozulmadan dekore edilmiş odalarında konfor ön planda tutulmuştur.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor