Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulamaları ve Araştırma Merkezi Otelleri

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulamaları ve Araştırma Merkezi için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulamaları ve Araştırma Merkezi Otelleri

Uludağ Orman Köşkleri

Uludağ / Bursa
Konaklama birimlerinin tümü uydu TV ile donatılmıştır. Birimlerin bazıları oturma alanı ve/veya yemek alanına sahiptir. Mutfakta buzdolabı vardır. Set üstü ocak ve elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur.

Trend Life Hotels Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Tesis odalarının tamamı pist manzaralıdır. Klasik tarzdan esinlenilen ferah ve pist manzaralı bir lobi,lobi bar,resepsiyon,bir geniş ve pist manzaralı restoran,oyun alanı(tavla-okey vs), kayak odası ve piste bitişik cafe mevcuttur.

Ağaoğlu My Mountain

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Kış aylarında karın büyüsünü üstün hizmet kalitesi ve komforu ile birleştiren Ağaoğlu My Mountain Uludağ yaz aylarında ise seminer, organizasyon, trekking ve paintball gibi turnuva ve aktiviteler ile kapılarını sizlere açıyor.

Genç Yazıcı Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
1973 yılında Uludağ'da kayak sporunu seven ve bu sporla uğraşan Yazıcı Ailesi tarafından kurulmuştur. Bu konuda butik otel olarak başlayan bu uğraşı, daha sonra büyüyerek oteller zinciri hâlini almıştır.

Fahri Otel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Ünlü kayak beldesi Uludağ'da yer alan bu otel kayak pistine kolay erişim imkanı, ücretsiz Wi-Fi ve spa merkezi sunmaktadır. Otelde uydu TV ile donatılmış, dağ veya orman manzaralı odalar bulunmaktadır.

Otel Ulukardeşler

Uludağ / Bursa
Ünlü kış sporları merkezi Uludağ'da yer alan ve kapıya kadar kayak kullanımlı olan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve kablo TV ile donatılmış odalar sunmaktadır. Ulukardeşler Otel'in tüm odaları özel banyoludur. Odalarda minibar standarttır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulamaları ve Araştırma Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır