Uğurlu Limanı Otelleri

Uğurlu Limanı otelleri, en uygun Uğurlu Limanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uğurlu Limanı Otelleri

Limis Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Türkiye'mizin batısındaki en son nokta olan Uğurlu Köyü, Gökçeada'nın sahilleriyle ve doğal güzellikleriyle tanınan bir tatil yöresidir.

Mavisu Resort Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Mavisu Resort Hotel, konsept olarak yarım pansiyon hizmet veren tesis olup, 130 dönüm alan üzerine kurulu ve denize sıfırdır. 1 adet açık - kapalı alanı ile ana restoran, 1 adet A la Carte et-balık restoran ve sahil snack bar mevcuttur.

Laz Koyu Konukevi

Gökçeada‎ / Çanakkale
Ücretsiz WiFi, restoran ve barbekü sunan Laz Koyu Pansiyon, Kaleköy'de konaklama imkanı sunmaktadır. Otel, bir çocuk oyun alanı ve deniz manzarası sunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Bahçe Kipos Konukevi Laz Koyu

Gökçeada‎ / Çanakkale
erel taşlarla inşa ettiğimiz, tüm odaları deniz ve dağ manzaralı olan konukevimizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, doğal bir ortamda, sıcak, stresten uzak, sade ve huzurlu bir tatil yapmak isterseniz, bostanımızda kendi yetiştirdiğimiz, doğal g

Zeydali Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Antik mimariyi teknolojiyle buluşturan otelin birbirinden konforlu 16 odası bulunuyor. Doğal manzara ve tarihi sokaklara açılan balkonlu odaların yanı sıra; ahşap oturma alanlarının yer aldığı verandalara sahip odalar da bulunuyor.

Gökçeada Yeşilev Butik Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Yeşilev Butik Otel, Taş ev konseptinde olup toplam 6 odasıyla hizmet vermektedir. Konforunuz ve rahatınız düşünülerek tasarlanmış odalarımızda evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunmaktayız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Uğurlu Limanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır