Türk İslam Eserleri Müzesi Otelleri

Türk İslam Eserleri Müzesi otelleri, en uygun Türk İslam Eserleri Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Türk İslam Eserleri Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Müzede, pehlivan eşyaları, Tekke eşyaları, işleme ve levha ürünler, silahlar, Osmanlı çini ve seramikleri, saraydan kalan mutfak eşyaları, ahşap eşyalar sergilenmektedir.Müzenin içeriği şu şekildedir:Avlu,galeri,tekke eşyalrı odası,kırkpınar odası,ağaç işleri odası,çorap odası,mutfak eşyaları odası,cam eşya odası,porselen ve keramik odası,ölçü aletle

Taşodalar Otel

Merkez / Edirne
ülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait Taşodalar Oteli hazırlanan restorasyon projelerinin Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu’ndan onaylanmasından sonra, ciddi bir tadilat yapılmış ve 2016 yılı başında yenilenmiş yüzü ile hizmete girmiş

Selimiye Hotel

Merkez / Edirne
Selimiye Hotel, klimalı konaklama birimlerinin tümünde düz ekran TV ve yemek alanı, mini mutfakta ise buzdolabı ve set üstü ocak bulunmaktadır. Odaların özel banyosunda küvet veya duş mevcuttur. Havlular ve nevresimler temin edilmektedir.

Acr Palas

Merkez / Edirne
Edirne'deki Eviniz Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet İlkesiyle Yola çıkan ACR PALAS işletmesi olarak bizler,ev rahatlığı ortamında konaklaya bileceğiniz, günün yorgunluğunu unutacağınız, otelimizde sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.

MHT Pansiyon

Merkez / Edirne
M.H.T Pansiyon 4 katlı ve 14 odayla hizmet vermektedir. Odanın zemini parke olup, balkon bulunmakta ve lobimiz oldukça geniş ve konforludur sıcak içeceklerimiz mevcuttur. Selimiye Camisi'ne sadece 1 kilometre uzaklıkta ve tam merkezi konumdadır.

Edrin Hotel

Merkez / Edirne
Edirne’de hizmet veren Edrin Hotel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Edrin Butik Otel

Merkez / Edirne
otelimizin bu özelliği, siz değerli misafirlerimiz Dünyanın, Türkiye’mizin ve Serhad Şehri Edirne’mizin mimari şaheseri Selimiye Camii’ni, aynı zamanda Eski Cami ve Üç Şerefeli Camiİ’ni gezerken alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınız için kendinize zaman ay

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Türk İslam Eserleri Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Türk İslam Eserleri Müzesi Hakkında

Türk İslam Eserleri Müzesi Otelleri Müzede, pehlivan eşyaları, Tekke eşyaları, işleme ve levha ürünler, silahlar, Osmanlı çini ve seramikleri, saraydan kalan mutfak eşyaları, ahşap eşyalar sergilenmektedir.Müzenin içeriği şu şekildedir:Avlu,galeri,tekke eşyalrı odası,kırkpınar odası,ağaç işleri odası,çorap odası,mutfak eşyaları odası,cam eşya odası,porselen ve keramik odası,ölçü aletleri odası,Balkan harbi odası,silah odası,sarayiçi odası,işleme ve levhalar odası gibi bölümleri bulunmaktadır.Ziyaretçilere tüm günler açık olan müze Edirne'nin özellikle görülmesi gereken yerlerindendir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır