Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi Otelleri

Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi otelleri, en uygun Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi Otelleri

Grand Hamit Hotel

Çankaya / Ankara
Tesis genelinde ücretsiz wi-fi internet erişimi sağlanmaktadır. Otelimizin bütün odalarında uydu yayınlı Televizyon, klima, buzdolabı, telefon ve çalışma masası mevcuttur.

Hotel Abro Sezenler

Kizilay / Çankaya / Ankara
Tesis, Sıhhiye Metro İstasyonu'na 500 metre mesafede, Kızılay Meydanı’na 800 metre uzaklıktadır. Ankara Adliyesi’ne 1 km uzaklıkta olup yürüme mesafesindedir.

Rox Hotel Ankara

Kizilay / Çankaya / Ankara
Rox Hotel Ankara; modern ve tarz sahibi çizgilerle hazırlanmış 84 Standart, 7 Junior Suit, 7 Suit odasıyla siz değerli misafirlerimize kentin merkezinde konforlu bir konaklama imkanı sağlıyor.

Hotel Abro Necatibey

Kizilay / Çankaya / Ankara
eniz Atlanta Teras Restaurant-Bar kendine özgü tasarımı, mimarisi ve atmosferiyle göz kamaştıran, daha önce hiç rastlamadığınız bir mekan Ankara'nın ışıltılı manzarası ile terasta benzersiz ocakbaşı keyfi vazgeçemeyeceğiniz lezzetleri ile sizleri bekli

Rota Bulvar Hotel

Kizilay / Çankaya / Ankara
ınırsız bir alışveriş, alışılagelmiş, geleneksel ya da sıra dışı lezzetler tadabileceğiniz restorantlar ve canlı bir gece hayatına bir adım uzaklıkta bulunan ROTA BULVAR HOTEL günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları klasik dokularla yorumlayan kon

Kardelen Apart Otel Kızılay

Kizilay / Çankaya / Ankara
Ankara merkezde bulunan dairelerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız... Hijyenik ve konforlu odalarda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi Hakkında

Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü Müzesi Otelleri Ankara Etnografya Müzesi' ndeki Hatay devletine ait mühürler buraya verilmiştir. Kurtuluş Savaşı ve İnkılaplarla ilgili eşyalar bulunmaktadır. Müzede, Atatürk' ün Sivas Kongresi günlerinde kullandığı masa ve koltuk, Atatürk' ün hayatına ait fotoğraflar, inkılâplarla ilgili resimler, belgeler vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır