Turgutreis D-Marin Otelleri

En uygun Turgutreis D-Marin otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Turgutreis D-Marin Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Turgutreis D-Marin,16 Ağustos 2003 tarihi itibarı ile Doğuş Grubu tarafından faaliyete geçmiştir.D-Marin / Turgutreis, sahilin doğal yapısı korunarak oluşturulan mendirek ile günbatımının en güzel izlenebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Karada 100.000 m2, denizde de 110.000 m2 yerleşim alanına sahip olan D-Marin / Turgutreis, 550 yat için

Arion Resort Hotel

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
odrumun incisi Gümüşlük Beldesi’nde Koyunababa’da denize sıfır yamaçta 6 dönüm yeşil alan üzerinde mimari tasarımı, yöresel yapı özelliği ile müstakil taş bina tarzı inşa edilmiş olup, sizlerin rahat etmesi için konforlu mobilyalar ile dekore edilmiş g

My Marin Hotel

Turgutreis / Bodrum / Muğla
Otelimiz Bodrum yarım adasının en güzel en nadide ve huzurlu bölgesi olan Turgutreis şehir merkezinde bulunan modern bir tatil kompleksinde, konukseverliği ile Misafirlerini ağırlamaktadır. Otelimiz Turgutreis Şehir merkezinde D-Marin’in karşısındadır.

Victoria Suite Otel & Spa Turgutreis

Turgutreis / Bodrum / Muğla
Bodrum yarımadasının en güzel ve temiz kumsal plajlarına sahip bölgesi olmanın yanısıra, en eğlenceli bölgesidir.Turgutreis bölgesi ayrıca dünyada eşi ve benzeri olmayan bir gün batımını da sizlere sunmaktadır..

Peksimet Butik Otel

Turgutreis / Bodrum / Muğla
Peksimet Butik Otel ve Beach, Bodrum’un en güzel bölgelerinden biri olan Gümüşlük mevkii, Kadıkalesi koyunda, denize sıfır konumdadır.

Bodrum Turgutreiste Özel Havuzlu Villa BD4106

Akyarlar / Bodrum / Muğla
Delüks yazlık villa, Ege'nin en görkemli panoramik manzarasına sahiptir. Turgutreis Akyarlar yolu üzerinde D-Marin tepelerinde konumlanmıştır.

Bodrum Turgutreiste Özel Havuzlu Deniz Manzaralı Villa BD493

Akyarlar / Bodrum / Muğla
Bodrum Turgutreis'te özel yüzme havuzlu lüks villa, Ege'nin en görkemli panoramik manzarasına sahiptir. Turgutreis Akyarlar yolu üzerinde D-Marin tepelerinde konumlanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Turgutreis D-Marin Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Turgutreis D-Marin Hakkında

Turgutreis D-Marin Otelleri Bodrum Turgutreis D-Marin,16 Ağustos 2003 tarihi itibarı ile Doğuş Grubu tarafından faaliyete geçmiştir.D-Marin / Turgutreis, sahilin doğal yapısı korunarak oluşturulan mendirek ile günbatımının en güzel izlenebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Karada 100.000 m2, denizde de 110.000 m2 yerleşim alanına sahip olan D-Marin / Turgutreis, 550 yat için denizde bağlama, 100 yat için de karada park imkanı tanıyan, toplam 650 yat kapasiteli bir marinadır.İçerisinde alışveriş ve eğlence merkezi, sosyal tesisleri ve teknik hizmet birimleri'nin yanısıra Bodrum'dan sonra ikinci bir gümrük kapısını da bünyesinde bulunduran bir Marina kompleksidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır