Turgutreis D-Marin Otelleri

Bu yerdeki 48 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Turgutreis D-Marin Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bodrum Turgutreis D-Marin,16 Ağustos 2003 tarihi itibarı ile Doğuş Grubu tarafından faaliyete geçmiştir.D-Marin / Turgutreis, sahilin doğal yapısı korunarak oluşturulan mendirek ile günbatımının en güzel izlenebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Karada 100.000 m2, denizde de 110.000 m2 yerleşim alanına sahip olan D-Marin / Turgutreis, 550 yat için

Arion Resort Hotel

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
odrumun incisi Gümüşlük Beldesi’nde Koyunababa’da denize sıfır yamaçta 6 dönüm yeşil alan üzerinde mimari tasarımı, yöresel yapı özelliği ile müstakil taş bina tarzı inşa edilmiş olup, sizlerin rahat etmesi için konforlu mobilyalar ile dekore edilmiş g

My Marin Hotel

Turgutreis / Bodrum / Muğla /
Otelimiz Bodrum yarım adasının en güzel en nadide ve huzurlu bölgesi olan Turgutreis şehir merkezinde bulunan modern bir tatil kompleksinde, konukseverliği ile Misafirlerini ağırlamaktadır. Otelimiz Turgutreis Şehir merkezinde D-Marin’in karşısındadır.

Victoria Suite Otel & Spa Turgutreis

Turgutreis / Bodrum / Muğla /
Bodrum yarımadasının en güzel ve temiz kumsal plajlarına sahip bölgesi olmanın yanısıra, en eğlenceli bölgesidir.Turgutreis bölgesi ayrıca dünyada eşi ve benzeri olmayan bir gün batımını da sizlere sunmaktadır..

Marin A Hotel Turgutreis

Turgutreis / Bodrum / Muğla /
Marin-A Hotel, güzel balıkçı kasabası Turgutreiste yer almaktadır. Otelin balkonunda Türk kahvenizi ve çayınızı yudumlarken muhteşem manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiorita Beach Otel

Turgutreis / Bodrum / Muğla /
Dünyanın en popüler tatil bölgelerinden olan Bodrum'un Turgutreis Mevkii'nde yer alan Fiorita Beach Otel, klasik Bodrum mimarisine uygun inşa edilen, ağaçlar içinde huzur dolu bir otel.

Sunrise Marina Suit Apart

Turgutreis / Bodrum / Muğla /
Biri suit olmak üzere 18 apart ve otel odasından oluşan Sun Rise Marina Suit ve Apart adlı tesisimiz 2019 yılında yenilenerek kapılarını misafirlerine açmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Turgutreis D-Marin Hakkında

Bodrum Turgutreis D-Marin,16 Ağustos 2003 tarihi itibarı ile Doğuş Grubu tarafından faaliyete geçmiştir.D-Marin / Turgutreis, sahilin doğal yapısı korunarak oluşturulan mendirek ile günbatımının en güzel izlenebileceği şekilde konumlandırılmıştır. Karada 100.000 m2, denizde de 110.000 m2 yerleşim alanına sahip olan D-Marin / Turgutreis, 550 yat için denizde bağlama, 100 yat için de karada park imkanı tanıyan, toplam 650 yat kapasiteli bir marinadır.İçerisinde alışveriş ve eğlence merkezi, sosyal tesisleri ve teknik hizmet birimleri'nin yanısıra Bodrum'dan sonra ikinci bir gümrük kapısını da bünyesinde bulunduran bir Marina kompleksidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır