Yardım

Loading...
Sırala

My Sunset Beach Hotel Tirebolu

Müthiş
9.3
Merkezköyler, Tirebolu, Giresun
Tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri, plajları ile Karadeniz ilçeleri arasında önemli bir yere sahip olan ve pozitif anlamda eşlerinden ayrımlaşan Tirebolu ilçesi sınırları içerisinde yer alan My Sunset Beach Hotel, denize sıfır konumu, k
Müthiş
9.3

Bal Otel

Çok iyi
8.3
Tirebolu, Giresun
Denizle arasında sadece kara yolu bulunan Bal Otel, fitness center ,kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve masaj olanakları sunar. Bal Otel'in ferah odalarında Lcd TV, klima, mini bar ve elektrikli su ısıtıcısı bulunur.
Çok iyi
8.3

Gaffaro Hotel

Çok iyi
8.2
Tirebolu Merkez, Tirebolu, Giresun
Evinizden sonra en çok rahat edebileceğiniz yerlerden biri olacaktır.
Çok iyi
8.2

Hebo Marina Hotel

İyi
7.5
Tirebolu, Giresun
Giresun Tirebolu'da yer alan Hebo Marina Hotel, sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor.
İyi
7.5

Yılgın Otel

Çok iyi
8.0
Tirebolu, Giresun
Yılgın Otel, temiz denizi ve sahili ile doğal bir güzellik olan Giresun'da yeşiller içinde yer almaktadır.
Çok iyi
8.0

Bal Mini Otel

Çok iyi
8.0
Tirebolu Merkez, Tirebolu, Giresun
Bal Mini Otel, Giresun’un Tirebolu İlçesinde misafir odaklı, sürekli gelişmeyi hedefleyen, nitelikli insan kaynağı ile üründe aynı zamanda hizmette kaliteyi ön planda tutan ve sektöründe Karadeniz’in Kültürel Mirasına uygun Hizmet vizyonuyla hareket eden
Çok iyi
8.0

Tirebolu

İlçe bölgenin en Turistik merkezidir.Tarihi kaleleri ve Rumlardan kalan eski binalar ve Kilise kalıntıları görülmeye değerdir.Yaz mavsiminde binlerce yerli ve yabancı turist ilçe plajlarını doldurur. Karadenizin diğer yerlerinde pek görülmeyen plaj manzaraları Tirebolu'da görülür.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor