Termal Yalova Köşkü (Termal Atatürk Köşkü) Otelleri

Bu yerdeki 27 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Termal Yalova Köşkü (Termal Atatürk Köşkü) Otelleri

Çiğdem Motel Pansiyon

Gökçedere / Termal / Yalova
Çiğdem Motel Pansiyon, Yalova'nın güzide ilçesi kaplıcaları ile ünlü Termal ilçesinin Gökçedere Mh.'de bulunmaktadır, işletmemizde, odalar 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere 2 grupta sınıflandırılmıştır.

Thermal Saray Hotel & SPA Yalova

Gökçedere / Termal / Yalova
Yalova’nın yeşil cenneti Termal ilçesinde bulunan, dünyanın en iyi termal suyuna sahip Thermal Saray Hotel & Spa; doğa, sağlık, tarih gibi turizm enstrümanlarının tamamını bir arada sunuyor.

Termal Elit Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
1991 yılında Saray Motel olarak hizmete açılan tesisimiz Mayıs 2012 de müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yenilenerek Termal Elit Hotel adını aldı.

Elysium Thermal Hotel & Spa

Gökçedere / Termal / Yalova
Elysium Thermal Hotel, Yalova’ya 12 km yakınlıkta yer alan Termal ilçesinde bulunmaktadır. Otelin bulunduğu alan oldukça huzurlu, sakin ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğal bir orman ile çevrilidir.

Black Bird Thermal Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
Yalova termal konusunda zengin kaynakları, otelleri ve sıcak su kaynaklarında şifa arayanlar için yeni bir tatil mekanı haline gelmiştir.

Thermal Park Hotel

Merkez / Termal / Yalova
Yalova'da bulunan Thermal Park Hotel, Çınarcık'a 10 km uzaklıktadır. Plaja sadece 5 km uzaklıkta yer alan tesis, termal sulu hamam ve orman veya ana cadde manzaralı balkona sahip odalar sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Termal Yalova Köşkü (Termal Atatürk Köşkü) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Termal Yalova Köşkü (Termal Atatürk Köşkü) Hakkında

Termal Yalova Köşkü (Termal Atatürk Köşkü) Otelleri Köşkün 1929 yılında ve 38 gün içerisinde yaptırıldığı bilinir. Yapı olarak tamamen ahşap olan köşk 2 katlıdır. Kendi döneminde kullanılan eşyalarıyla korunan köşk müze olarak halka açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır