Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 158 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi,10 bin metrekare alan içinde şimdiki ismi Yenişehir olan semtte 500 yataklı Sosyal Sigortalar Kurumu'na ait bir hastane olarak 6 Ekim 1971 tarihinde hizmete açılmıştır.İlk açıldığı yıllarda altı cerrahi, altı dahiliye, bir üroloji, bir ortopedi, bir nisaiye uzmanı ile hizmete başlamıştır.1972 yılında 200 kad

Hotel Baylan Yenişehir

Yenişehir / Konak / İzmir
Gündüzleri sakin geceleri ise hareketli yaşantısıyla dikkat çeken İzmir Şehir Merkezi'ne yürümede mesafesinde yer alan Hotel Baylan Yenişehir; iş, gezi veya seyahat amaçlı konaklamalar için huzurlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Kocaman Hotel

Yenişehir / Konak / İzmir
alarda; Lcd televizyon, uydu yayını, minibar, split klima, banyo, duş, wc, terlik, duş şampuanı, saç kremi, vucüt şampuanı, sabun, saç kurutma makinesi, telefon, çalışma masası, sandalye, gardrop, sigara içilmeyen odalar, odalarda isteğe bağlı günlük

Fi Homes

Kahramanlar / Konak / İzmir
Fi Homes, İzmir'de konaklama imkanı sunmaktadır. İzmir Saat Kulesi 2,2 km uzaklıktadır. Tesis, Hilal Metro İstasyonu'na 800 metre uzaklıktadır. Konaklama birimlerinin klimalı olduğu uydu TV ile donatılmıştır.

Punta Vista Hotel

Kahramanlar / Konak / İzmir
Otelimizde 3 Standart Oda , 3 Junior Suit ve 3 Aile Odasi olmak üzere 9 oda bulunmaktadir. Odada 82 ekran LCD Tv, uydu yayini , telefon , mini dolap mevcuttur. Odalarimiz misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve konforunu karsilamak için özenle hazirlanmistir.

Siesta Hotel Izmir

Alsancak / Konak / Izmir
Siesta Otel, Izmir'in Konak semtinde, Izmir Saat Kulesi'ne 2 km ve Kadifekale'ye 1,4 km mesafede yer almaktadir. Odalar TV ile donatilmistir. Odada su isiticisi bulunmaktadir. Odalarin özel banyosunda küvet ya da dus vardir.

Onn Otel

Kahramanlar / Konak / İzmir
Siz kıymetli kmisafirlerimize Alsancak Kahramanlar dairelerimiz ile konaklama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi,10 bin metrekare alan içinde şimdiki ismi Yenişehir olan semtte 500 yataklı Sosyal Sigortalar Kurumu'na ait bir hastane olarak 6 Ekim 1971 tarihinde hizmete açılmıştır.İlk açıldığı yıllarda altı cerrahi, altı dahiliye, bir üroloji, bir ortopedi, bir nisaiye uzmanı ile hizmete başlamıştır.1972 yılında 200 kadrolu yatağı ile Çocuk Hastanesi hizmete girmiştir. 1973 yılında Gastroenteroloji ve Beyin Cerrahi servisleri hizmet vermeye başlamış olup,1974 yılında yoğun bakım servisi ayrı bir birim olarak kurulmuştur.Hastanenin fiziki gelişmesinin yanında 1976 yılında Eğitim ve Araştırma Hastanesi hüviyetine kavuşmuş,dahiliye ve cerrahi branşlarda asistan eğitimine başlanmıştır.Hastane bir çok dalda hizmet vermektedir.Hekim polikliniklerini görmek,randevu almak,laboratuar sonuçlarını öğrenmek,dilek istek ve şikayetler için,tıbbi birimler ve diğer birimleri görebilmek için Hastanenin web sayfasını kuıllanabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır