Türkiye ve Kıbrıs'ta 12615 otele doğrudan rezervasyon yapın

otelz.com – Teknoloji

81 il, 957 ilçe, 8964 simge yapı... Binlerce otel seçeneği !

Başarı hikâyemizin temelini arama motorumuz oluşturmakta. Türkiye'deki rezervasyon sitelerinde kullanılan arama motoru modelinin dışına çıkarak bir fark yaratmaya çalışıyoruz. İl, ilçe, belde, tarihi binalar, statlar, kongre merkezleri, adliyeler gibi binlerce yer adı veya otel adı ile anlık arama yapılabilen bir teknolojiye sahibiz.

Oda fiyatlarının ve müsaitliklerinin sürekli değişiklik gösterdiği bir pazarda, müşterilerimize bu bilgileri en doğru ve canlı şekilde sunabilmek, bunu yaparken büyük bir veri tabanını kullanmak kolay değildir. Bunu başarabilmek için sunucu alt yapımıza çok önem veriyoruz.

Birbirine bağlı 50 den fazla serverdan oluşan sunucu topolojimiz, gelişmiş güvenlik duvarları ile koruma altına alınmıştır. Bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden önemlidir.

otelz.com'un robotları Dünyadaki bütün otel rezervasyon sitelerini sürekli olarak ziyaret eder ve aynı otelin aynı oda kategorisindeki fiyatının uygunluğunu bizlere raporlar. Bu teknolojimiz sayesinde size en iyi fiyat garantisini verebiliyoruz.

otelz.com'dan yapılan bütün otel aramaları kayıt altına alınır. Elde edilen arama İstatistikleri oteller ile paylaşılır. Yeterince müsaitliği olmayan veya fiyatları yüksek olan oteller uyarılır. En fazla oda müsaitliği ve en iyi fiyatın otelz.com’da olmasını bu şekilde sağlıyoruz.

Kullanıcı dostu ve güvenilir bir site olmak için dünya devleri ile teknolojik iş birliği yapıyoruz. Seo ve Dönüşüm Optimizasyonları ile ilgili Sem, Feedback formlarında Kampyle, Yeniden hedefleme konusunda Criteo, Sosyal Medya paylaşımlarında Addthis ve otel kontrol panelimizin kolay kullanımı içinde Walk Me firması ile çalışıyoruz.
Hemen üye olun; Size özel indirimlerden yararlanın, Rezervasyonlarınızı yönetin, Odanızı daha hızlı ayırtın !
Hesabımı Oluştur
kişi bu tesisi takip listesine aldı
Takibe aldığınız otelin fiyatı belirli bir oranda düşünce veya bu otel ile ilgili özel bir kampanya başlayınca size haber verilir.
Bu tesisi takibe almak için lütfen tıklayınız. Daha sonra üye panelinizden takip listenizi düzenleyebilirsiniz.
Bu tesisi takip ediyorsunuz. Takibi bırakmak için tıklayınız.
Otellerimizi takip etmek için üye olun veya giriş yapın
Şifrenizi mi unuttunuz ? X
Kapat
E-Posta adresinizi girerseniz size şifrenizi yeniden oluşturmanız için bir link göndereceğiz
Gönder
!

Sizi Arayalım

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.
Gönder