Yardım

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Otelleri

En uygun Taksim - Kabataş Füniküler Hattı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.5
Beyoğlu, İstanbul
The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde sunulan lüks olanaklar arasında, İstanbul'un kent merkezine bakan panoramik bir teras ve masaj uygulamaları bulunmaktadır.
Müthiş
9.5

Tonight Hotel Port

İyi
7.7
Beyoğlu, İstanbul
Karaköy'ün merkezinde yer alan Tonight Hotel Port, konumu sayesinde iş veya turizm amaçlı ziyaretler için ideal bir mekandır. Galata Port’un yanında konumlanışıyla eşsiz bir bir boğaz manzarasına sahiptir.
İyi
7.7

Port İstanbul Hotel

Kabataş, Beyoğlu,İstanbul
Port İstanbul Apart, toplam 48 dairesi ile hizmet vermektedir.

Star Hotel Taksim

Normal
6.8
Taksim, Beyoglu, Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.
Normal
6.8

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı

Günümüzde İstanbul Kent İçi Ulaşımının Entegre edilebilmesi, şehir içi ulaşımın hızlandırılarak modernize edilmesi amacı ile Raylı Sistem Proje ve inşaatlarına hız verilmiştir. Bu çalışmalar kapsamında deniz ulaşımı ile raylı sistemleri entegre edecek proje olan Taksim - Kabataş Funiküleri üzerinde yoğunlaşılmış ve 29 Haziran 2006 tarihinde sistemin açılışı yapılmıştır. İstasyonlar Kabataş - Taksim
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor