Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Otelleri

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı otelleri, en uygun Taksim - Kabataş Füniküler Hattı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Otelleri

Genel Bilgi

Günümüzde İstanbul Kent İçi Ulaşımının Entegre edilebilmesi, şehir içi ulaşımın hızlandırılarak modernize edilmesi amacı ile Raylı Sistem Proje ve inşaatlarına hız verilmiştir. Bu çalışmalar kapsamında deniz ulaşımı ile raylı sistemleri entegre edecek proje olan Taksim - Kabataş Funiküleri üzerinde yoğunlaşılmış ve 29 Haziran 2006 tarihinde sistemin a

Star Hotel Taksim

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.

Elite World Istanbul Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Elite World İstanbul Hotel'in odaları neoklasik bir tarzda dekore edilmiştir. Odalarda lüks mermer banyo, şık halılar ve duvara monte edilmiş düz ekran TV standarttır. Her odada interaktif TV vardır.

Cvk Hotels Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
CVK Taksim Hotel bünyesinde, 365 metrekare kullanım alanına sahip olan Spa La Blanca, günün yorgunluğundan ve stresinden arınmanız için farklı seçenekler sunuyor.CVK grubu otellerinde unutulmaz toplantılarınız için kusursuz mekanları sunuyoruz .

Juno Hotel Taksim

Merkez / Beyoğlu / İstanbul
Renove edilerek yeniden hayat bulan tarihi binadır. Odalarda, yüksek hızlı wi-fi, lcd tv, klima, mini bar, kasa, şehir ve deniz manzarası vardır. Ortak kullanıma açık lobi, restoran ve teras bulunmaktadır.

Roe Suite Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'un merkezinde bir konaklama için Roe Suite Hotel Taksim'i tercih edebilirsiniz.

Taximist Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Taximist Hotel; 9 aile odası, 2 suit ve 12 standart odası ile toplamda 23 oda'dan oluşan butik bir oteldir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Hakkında

Taksim - Kabataş Füniküler Hattı Otelleri Günümüzde İstanbul Kent İçi Ulaşımının Entegre edilebilmesi, şehir içi ulaşımın hızlandırılarak modernize edilmesi amacı ile Raylı Sistem Proje ve inşaatlarına hız verilmiştir. Bu çalışmalar kapsamında deniz ulaşımı ile raylı sistemleri entegre edecek proje olan Taksim - Kabataş Funiküleri üzerinde yoğunlaşılmış ve 29 Haziran 2006 tarihinde sistemin açılışı yapılmıştır. İstasyonlar Kabataş - Taksim

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır