Süryani Şarap Evi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Süryani Şarap Evi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Midyat Süryani Şarap Evi, Şabo Gökinan tarafından 2011 yılında kurulmuştur ve şarabın tüketicisine ulaştırılmasında pazardaki yerini almıştır. Ürünler;Sek Aram Süryani Şarabı,Mahlebli Aram Süryani Şarabı,Manastır Shiluh Süryani Şarabı,Klasik Shiluh Süryani Şarabı,Turabdin Shiluh Süryani Şarabı,Beyaz Shiluh Süryani Şarabı,Doluca Klasik,Kırktan Fazla Ş

Midyat Gap Otel

Midyat / Mardin /
Mardin in taş işçiliğine dayalı geleneksel mimarisini yansıtan Midyat GAP Hotel, misafirlerini tarihi bir binada ağırlıyor. Tesisin 28 odası mevcut.

Shmayaa Hotel

Merkez / Midyat / Mardin /
Hali hazırda açık hava müzesi niteliğinde olan bu tesis, Süryani Mahallesi’nde yer alır. Tarihi avlusunda, şırıl şırıl akan havuzun yanında yörenin doğal ürünlerinin ilavesi ile zenginleştirilmiş muhteşem kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Kasr-ı Nehroz Otel

Midyat / Mardin /
Midyat’ın Nehrozlar Mahallesinde, 1600 yıllık bir geçmişin pek çok dönemine tanıklık etmiş, vakur duruşlu güçlü bir yapı.

Turabdin Hotel

Merkez / Midyat / Mardin /
Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat Güzel Ova ortasında sizi bekliyor. Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.

Akitu Hotel

Midyat / Mardin /
Midyat'ta yer alan Akitu Hotel, su sporu olanaklarıyla hizmet veren 4 yıldızlı bir tesistir. Tesiste 24 saat açık resepsiyon, restoran ve sezonluk açık havuz bulunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Otelin tüm odalarında çalışma masası vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Süryani Şarap Evi Hakkında

Midyat Süryani Şarap Evi, Şabo Gökinan tarafından 2011 yılında kurulmuştur ve şarabın tüketicisine ulaştırılmasında pazardaki yerini almıştır. Ürünler;Sek Aram Süryani Şarabı,Mahlebli Aram Süryani Şarabı,Manastır Shiluh Süryani Şarabı,Klasik Shiluh Süryani Şarabı,Turabdin Shiluh Süryani Şarabı,Beyaz Shiluh Süryani Şarabı,Doluca Klasik,Kırktan Fazla Şarap Çeşit şarabı tatmak isterseniz Mardin'e yolunuz düşer ise Midyat Süryani Şarap Evi'ne mutlaka uğrayın.Güler yüzlü servis ekibi,Muhteşem yeri ile siz misafirlerini beklemekteler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır