Surp Gıregos Kilisesi Otelleri

Bu yerdeki 9 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Surp Gıregos Kilisesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Kilisenin kesin yapım tarihi bilinmemekle birlikte yazılı kaynaklar ve kilisedeki kitabeler yardımı ile 1515-1518 yılları arasında bu alanda bir kilisenin inşa edildiğini, 1880 yılında tamamen yandıktan sonra aynı yerde 1883 yılında yeniden inşa edildiğini öğreniyoruz. Kilisenin 5 katlı görkemli çan kulesi ise 1916 yılında yıktırılmış oldukça büyük bi

Dies Hotel

Yenisehir / Diyarbakir /
Dies Hotel, 3D LED TV, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalarıyla hizmetinizdedir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Diyarbakır Otel

Sur / Diyarbakir /
Otelimiz, tarihten bugüne kadar devam eden altın işçiliği, bakır işçiliği,Surları ve Diyarbakır karpuzu ile ünlü güzide şehrimiz Diyarbakırı’ın Sur ilçesinde Keçi burcunun karşısına inşa edilmiştir.

Prestige Hotel

Merkez / Diyarbakir /
Konuklar, otelin alakart restoraninda kuzu yahni ve acili deniz ürünleri gibi yöresel lezzetlerin tadini çikarabilir. Salonda sunulan açik büfe kahvaltida zeytin, yerel bal ve taze ekmek mevcuttur.

Liv Suit Hotel

Merkez / Diyarbakir /
Eski Çağlarda Amida olarak bilinen Diyarbakır, 7500 yıllık tarihi boyunca 26 farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Diyarbakır, yüzyıllar boyunca Güneydoğu Anadolu’nun fikir, sanat, kültür ve bilim merkezi olmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Surp Gıregos Kilisesi Hakkında

Kilisenin kesin yapım tarihi bilinmemekle birlikte yazılı kaynaklar ve kilisedeki kitabeler yardımı ile 1515-1518 yılları arasında bu alanda bir kilisenin inşa edildiğini, 1880 yılında tamamen yandıktan sonra aynı yerde 1883 yılında yeniden inşa edildiğini öğreniyoruz. Kilisenin 5 katlı görkemli çan kulesi ise 1916 yılında yıktırılmış oldukça büyük bir yapıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır