Yardım

Sur Otelleri

En uygun Sur otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

The Green Park Diyarbakır

İyi
7.4
Merkez, Diyarbakir
The Green Park Diyarbakır, özel konaklama alternatifleri, eşsiz Sadabat Restoranı ve kusursuz tarihi yapısı vardır.
İyi
7.4

Hasuni Taş Otel

Çok iyi
8.4
Sur, Diyarbakir
Hasuni Taş Otel, toplamda 40 odası ile oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.4

Hotel Büyük Kervansaray Otel

Normal
6.1
Sur, Diyarbakir
Tarihi doku ile uyumlu ve konforlu iç dizaynı ile kişiye özel hizmet anlayışını bu tesisinde de devam ettiren Büyük Kervansaray Hotel, dönem yaşamına tanık olmak isteyenlerin beklentilerine uygun, detaylı dekorasyonu ile konuklarını ağırlıyor.
Normal
6.1

Köprücü Otel

Çok iyi
8.3
Dağkapı, Sur, Diyarbakir
1970 yılından beri güvenle hizmet veren , misafirlerimizi aile ortamı sıcaklığında karşılayan güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Otelimiz 40 oda , 80 yatak kapasiteli olup 24 saat oda servisi ve jeneratörlüdür.
Çok iyi
8.3

Amida Boutique Hotel

Müthiş
9.0
Sur, Diyarbakir
Amida Boutique Otel, 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Amida Boutique Otel hizmet konsepti sıradan otel hizmet anlayışından farklı olarak tasarlanmıştır. Bunların başlıcaları serpme kahvaltımız ve kış bahçemizde verdiğimiz hizmetlerdir.
Müthiş
9.0

Diyarbakır Otel

Normal
6.5
Sur, Diyarbakir
Otelimiz, tarihten bugüne kadar devam eden altın işçiliği, bakır işçiliği,Surları ve Diyarbakır karpuzu ile ünlü güzide şehrimiz Diyarbakırı’ın Sur ilçesinde Keçi burcunun karşısına inşa edilmiştir.
Normal
6.5

Demir Hotel

Çok iyi
8.8
Dağkapı, Sur, Diyarbakir
Diyarbakır'ın merkezindeki Demir Hotel, tarihi Ulu Camii'ye 450 metre mesafededir. Düz ekran TV ve çay-kahve makinesiyle donatılmış klimalı odaları ve spa tesisleri bulunan otelde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.
Çok iyi
8.8

Park Vadi

Normal
6.7
Dağkapı, Sur, Diyarbakir
Diyarbakır’ın merkezinde yer alan Park Vadi Hotel, Şeyh Muhtar Camii’ne (Dört ayaklı minare) yürüme mesafesindedir. Ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlayan otelimiz, düz ekran TV ve minibarla donatılmış klimalı odalar sunmaktadır.
Normal
6.7

Hotel Kaplan Diyarbakır

İyi
7.8
Sur, Diyarbakir
Hotel Kaplan, Diyarbakır Merkez'de konuklarına kapılarını açan tesise sadece evli çiftler kabul edilmektedir. 3 yıldızlı bu tesis modern bir binada konuklarını ağırlamaktadır.
İyi
7.8

Sv Business Hotel

Çok iyi
8.5
Dağkapı, Sur, Diyarbakir
Modern mimarisiyle, konforuyla, güvenliği ve teknolojik hizmetleri ile iş ve turizm eğlence amaçlı konaklamalarda en iyisini isteyenlerin yeni adresiyiz.Kalitemizle sizlere evinizdeki konforu ve huzuru sunuyoruz.
Çok iyi
8.5

Sur

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Diyarbakır'ın dört merkez ilçesi arasında yer alan Sur adını, ilçe merkezi ile çevrili Diyarbakır surlarından almıştır. 900 yıllık tarihe sahip Diyarbakır Surları, taşıdığı kültürel ve sanatsal değerleriyle Diyarbakır'ı gezmeye gelen turistleri kendine hayran bırakır. Otelz.com aracılığıyla rezervasyon yaptıracağınız Diyarbakır Sur otellerinde konaklamanın en büyük avantajı tarihi eserlerle dolu Diyarbakır'ın diğer ilçelerine olan yakınlığı sebebiyle pek çok yeri gezip görme imkanı sağlaması ve Diyarbakır otelleri kadar seçenek sunmasıdır.

 Çin Seddi'nden sonra dünyanın en büyük yapısı olma özelliğine sahip Diyarbakır Surları, Bizans, Roma, Selçuklu ve Osmanlı döneminin izlerini taşıyan kapıları, burçları ve figürleriyle göz kamaştırıcı bir görünüme sahip. Geleneksel mimarisiyle Diyarbakır evleri, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Ahmet Arif Müzesi, Ziya Gökalp Müzesi ve Arkeoloji Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Baharatçılar Çarşısı ve Surp Giragos Ermeni Kilisesi de Sur'da gezmeniz gereken yerlerden. Nebi Camii, Parlı Safa Camii, Hz. Süleyman Camii, Şeyh Mutahhar Camii, Mesudiye Medresesi de Diyarbakır'ın en görkemli yapıları olarak Sur gezinizin durak yerleri olacak. Bugün kafe olarak hizmet veren Sülüklü Han'da Türk Kahvesi, Menengeçli Kahve ve Dibek Kahvesi içmeden Sur ilçesinden ayrılmayın. Meftune, bostana, Diyarbakır çöreği ise Sur'da yemek keyfinizi oluşturacak yöresel lezzetler.

Diyarbakır Sur otellerinde konaklayarak otantik bir tatil geçirebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor