Pangaltı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pangaltı Otelleri

Holiday Inn Sisli

Şişli / İstanbul
Holiday Inn Şişli İstanbul, şık ve fonksiyonel 6 toplantı salonu ile eğitim, bayi toplantısı, sunum, yönetim kurulu toplantısı ihtiyaçlarına uluslararası kalitede çözümler sunmaktadır.

Sparkle Hotel

Merkez / Şişli / İstanbul
İstanbul’da yer alan Sparkle Hotel, Bomonti’ye yürüyerek 5 dakika, Addressistanbul’a ise 500 metre uzaklıktadır. Yakındaki popüler yerler arasında City's Nişantaşı, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı ve İstanbul Kongre Merkezi sayılabilir.

Jevahir Residence

Şişli Merkez / Şişli / İstanbul
Tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişiminden yararlanabileceğiniz Jevahir Residence'ın bünyesinde özel park yeri mevcuttur. Konforlu ve modern dairelerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklar sağlanmıştır.

Molton Şişli MLS Hotel

Şişli / İstanbul
Molton Şişli MLS Hotel'in tüm odaları özel banyoludur. Ayrıca her odada TV bulunmaktadır. Şişli Metro İstasyonu otele sadece 700 metre, Mecidiyeköy Metrobüs Durağı 1,2 km ve Taksim Meydanı 3 km uzaklıktadır.

Listana Hotel

Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Şişli'de bulunan otelimiz, hareketli Taksim Meydanı ve Nişantaşı alışveriş bölgesine çok yakın mesafededir. Otel, İstanbul manzaralı bir balkonun yer aldığı şık odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Four Sides Bomonti

Sisli / Istanbul
Her misafirin beklentilerine cevap verebilecek sekilde tasarlanmis Four Sides Bomonti’de aileler için 3 adet baglantili odalarimiz bulunmaktadir. Odalarda oda içi kasanin yani sira ,Wi-Fi da mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pangaltı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır