Sinan Paşa Cami Otelleri

En uygun Sinan Paşa Cami otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sinan Paşa Cami Otelleri

Genel Bilgi

Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı ile Beşiktaş caddesinin birleştiği noktada, Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi’nin karşısındadır. Sadrazam Rüstem Paşa’nın kardeşi Kaptan-ı Derya Sinan Paşa’nın yaptırdığı bu külliye, camii, medrese ve şuan yıkılmış olan çifte hamamdan müteşekkildir. Sinan Paşa yapı bitmeden vefat etmiş(1553), külliye 2 yıl sonra bitirilmişti

Meydan Beşiktaş Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Meydan Beşiktaş Butik Otel, sunduğu konaklama deneyimiyle Beşiktaş’ın mükemmelleştirilmiş hâlidir. İstanbul’un kalbinde konaklama imkânı sağlayan butik otel ayrıcalığıyla 7/24 bu adreste misafirlerini bekler.

Royal Suites Besiktas

Besiktas / Istanbul
Royal Suites Beşiktaş, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. Tesisin 7/24 açık resepsiyonu ile oda servisi sunmaktadır. Sade dekorlu odaların tümü düz ekran uydu TV, klima ve mini bar ile donatılmıştır.

Barkod Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Hayatın 24 saat canlı olarak devam ettiği, günün her saatinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Beşiktaş; barları, kahvecileri, kahvaltı salonları ve kafeleriyle tüm İstanbul’un ilgi duyduğu ve ziyaret ettiği bir cazibe merkezidir.

Otel Vanilla inn

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi / Beşiktaş / İstanbul
Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu istirahati için bütün hususlara dikkat etmektedir. Malum salgın dolayısıyla hijyen hususlarına ve temizlik konularına da fazlaca dikkat etmektedir.

Puffin Suite

Beşiktaş / Istanbul
2014 yılında faaliyete başlayan genç bir konaklama mekanıdır. İstanbul'un en dikkat çekici semti Beşiktaş'tayız. Genç ve dinamik yönetim anlayışımız kaliteli, güvenli ve konforlu bir konaklama sunmak birinci hedefimiz.

Golden Pen Hotel

Beşiktaş / Istanbul
Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilir. Otelin özel otoparkını kullanabilirsiniz. Resepsiyon günün 24 saati açıktır. Dolmabahçe Sarayı, Golden Pen Hotel'e 500 metre, Dolmabahçe Saat Kulesi ise 800 metre mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sinan Paşa Cami Hakkında

Sinan Paşa Cami Otelleri Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı ile Beşiktaş caddesinin birleştiği noktada, Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi’nin karşısındadır. Sadrazam Rüstem Paşa’nın kardeşi Kaptan-ı Derya Sinan Paşa’nın yaptırdığı bu külliye, camii, medrese ve şuan yıkılmış olan çifte hamamdan müteşekkildir. Sinan Paşa yapı bitmeden vefat etmiş(1553), külliye 2 yıl sonra bitirilmiştir. Kitabede de bu yazılıdır. Fakat Sinan Paşa Üsküdar Mihrimah Sultan Camii haziresinde metfundur. Hadika’da avlusunda bulunan mektebin 1641-42‘de Kösem Sultan tarafından yaptırıldığı yazılıdır. Camiinin son cemaat mahallinin namaz hacmine eklenerek yapının karakterinin bozulması (son cemaat mahalli cami avlusundan çıkarılmış, üstü ahşap örtüyle kapatılmıştır) Hammer’in bazı notlarına göre 1749’da olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır