Sığacık Marina(Teoa Marina İşletmeleri) otelleri

En uygun Sığacık Marina(Teoa Marina İşletmeleri) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sığacık Marina(Teoa Marina İşletmeleri) Otelleri

Genel Bilgi

21.06.2010 tarihinde faaliyete geçen TEOS MARİNA, denizde 480, karada 80, kanal rıhtımında ise 30 küçük tekne kapasitesi ile Seferihisar - Sığacık’ta hizmet vermektir.Teos Marina, konum olarak çok avantajlı bir bölgededir. Teos Marina, Teos Antik Kenti’ne 2 km. İzmir merkezine 55 km. ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na 70 km. mesafede bulu

Orhanlı Büyülü Vadi

Orhanlı / Seferihisar
İzmir’in yeni parlayan yıldızı Orhanlı Büyülü Vadi, 1990 yıllarında terkedilmiş bir dağ köyünde bir ilkokul öğretmen lojmanının 3 yıl süren restorasyon çalışması sonrası 3 odalı otele dönüştürülme hikayesidir.

Orhanlı Büyülü Vadi Dağevi

Seferihisar / İzmir
Orhanlı Büyülü Vadi Dağevi,1990 yıllarında terkedilmiş bir dağ köyünde çok özel bir dağ evidir.

Gödence Hotel Restoran Bungalov

Seferihisar Merkez / Seferihisar / İzmir
Otelimizin bulunduğu konum itibariyle etrafında çok sayıda dağ ve orman yürüyüş parkuruna sahiptir. Dilerseniz bu parkurların tadını çıkartabilir yada restoranın üzerinde yer alan barda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Alptekin Otel

Ürkmez / Seferihisar / İzmir
Seferihisar'da yer alan Alptekin Hotel'in tüm odalarında klima ve mutfak vardır. Tesiste 7/24 açık resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi da mevcuttur. Konuklar tesis bünyesindeki spadan yararlanabilirler.

Keskin Apart Otel

Ürkmez / Seferihisar / İzmir
İzmir’in sessiz ve sakin beldesi Seferihisar’da hizmet veren Keskin Apart Otel, modern tarzda dekore edilmiş odalarında misafirlerine ev konforunda unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Hotel Değerli

Ürkmez / Seferihisar / İzmir
İzmir'in Seferihisar ilçesinde, Ürkmez Mevkii'nde bulunan Hotel Değerli, özel aracıyla seyahat eden misafirler için ücretsiz özel otopark imkanı sunar.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sığacık Marina(Teoa Marina İşletmeleri) Hakkında

Sığacık Marina(Teoa Marina İşletmeleri) Otelleri 21.06.2010 tarihinde faaliyete geçen TEOS MARİNA, denizde 480, karada 80, kanal rıhtımında ise 30 küçük tekne kapasitesi ile Seferihisar - Sığacık’ta hizmet vermektir.Teos Marina, konum olarak çok avantajlı bir bölgededir. Teos Marina, Teos Antik Kenti’ne 2 km. İzmir merkezine 55 km. ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na 70 km. mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Teos Marina Çeşme, Kuşadası, Efes Antik Kenti ve Meryem Ana gibi pek çok turistik cazibe merkezlerine 1 saatlik karayolu mesafededir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır