Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri

En uygun Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri

Genel Bilgi

Sedir Adası, hem arkeolojik, hem de doğal sit kapsamında olması nedeniyle tam bir cennet. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde var olduğu bilinen bu özel kumun özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. Karbonatlı çamurun bir çekirdek etrafında birikmesiyle oluşan kumların d

Villa Marine

Akyaka / Ula / Muğla
Villa Marine; yalın güzelliği, göz alıcı nehir, orman ve dağ manzarası, açık havuzu, güneşlenme terasları ve farklı çeşitlilikteki odalarıyla tüm yıl boyunca sizleri bekliyor.

Cache Villa Apart Otel

Marmaris / Muğla
Cache Villa Apart Otel, geniş bahçesi, birbirinden farklı konaklama birimleri, konumu, sakin, modern ve sade dekorasyonu ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu, restoran ve bahçe bulunmaktadır.

Marmaris Villa Çamlı

Çamlı / Marmaris / Muğla
Villamız Marmaris Çamlı bölgesinde yeşillikler içerisinde bulunmaktadır. Site içerisinde bulunan villamız özel yüzme havuzuna sahiptir. Yeşil ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyen aileler için ideal bir yerdir.

Ersalpark Ekin Dere Evleri

Çamlı / Marmaris / Muğla
''Sağlık ve güven temalı, daha çok oda değil daha iyi hizmet anlayışlı konaklama'' Müşteri değil misafirimizsiniz... Doğanın içinde, sakin, huzurlu, sıcak, samimi bir ortam. Sıcak bir çay kıvamında... Ormanın koynunda bir serin dere tadında...

Villa Palmea

Marmaris / Muğla
Yürüyüş yolları, doğal köy atmosferi, temiz kumsalı, yemyeşil manzarası ile Marmaris/Çamlı mevkiinde bulunan Palmea Homes Villaları dört mevsim tatil yapılabilecek şekilde inşa edilmiştir.

Yelken Hotel Akyaka

Akyaka / Ula / Muğla
Yelken Otel'in tüm odalarında balkon, çalışma masası, eşya dolabı, klima ve uydu TV bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Hakkında

Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri Sedir Adası, hem arkeolojik, hem de doğal sit kapsamında olması nedeniyle tam bir cennet. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde var olduğu bilinen bu özel kumun özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. Karbonatlı çamurun bir çekirdek etrafında birikmesiyle oluşan kumların denize kattığı eşsiz güzellikteki renk de, Ada'nın görülmeye değer olan diğer özelliklerinden biridir. Bu kumların bir benzerinin de Kızıldeniz'de olduğu bilinmektedir.İster münferit,ister rehber eşliğin de turlar ilr mutlaka görülmeye değer bir yer'dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır