Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri

En uygun Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri

Genel Bilgi

Sedir Adası, hem arkeolojik, hem de doğal sit kapsamında olması nedeniyle tam bir cennet. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde var olduğu bilinen bu özel kumun özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. Karbonatlı çamurun bir çekirdek etrafında birikmesiyle oluşan kumların d

Marmaris Villa Çamlı

Marmaris / Muğla
Villamız Marmaris Çamlı bölgesinde yeşillikler içerisinde bulunmaktadır. Site içerisinde bulunan villamız özel yüzme havuzuna sahiptir. Yeşil ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyen aileler için ideal bir yerdir.

Ersalpark Ekin Dere Evleri

Çamlı / Marmaris / Muğla
''Sağlık ve güven temalı, daha çok oda değil daha iyi hizmet anlayışlı konaklama'' Müşteri değil misafirimizsiniz... Doğanın içinde, sakin, huzurlu, sıcak, samimi bir ortam. Sıcak bir çay kıvamında... Ormanın koynunda bir serin dere tadında...

Yelken Hotel Akyaka

Akyaka / Ula / Muğla
Yelken Otel'in tüm odalarında balkon, çalışma masası, eşya dolabı, klima ve uydu TV bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Mustis Royal Plaza

Armutalan / Marmaris / Muğla
Mustis Royal Plaza Hotel'in klimalı odalarında özel balkon ve düz ekran TV bulunmaktadır. Banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi vardır.

Gündüz Apart

Marmaris Merkez / Marmaris
Sade bir dekorasyon ve sakin bir ambiyans ile siz değerli misafirlerimize konaklama hizmeti vermekten keyif almaktayız. 2021 yılı Ocak ayında tamamen restore edilen apartımız Marmaris Armutalan’da yer alıp 14 adet oda, havuz ve restorandan oluşmaktadır.

Türkel Villa

Marmaris / Muğla
Merkeze yakın konumda temiz ikiz villa.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Hakkında

Sedir Adası ( Kleopatra Plajı) Otelleri Sedir Adası, hem arkeolojik, hem de doğal sit kapsamında olması nedeniyle tam bir cennet. Yalnızca Dünya'nın iki yerinde var olduğu bilinen bu özel kumun özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. Karbonatlı çamurun bir çekirdek etrafında birikmesiyle oluşan kumların denize kattığı eşsiz güzellikteki renk de, Ada'nın görülmeye değer olan diğer özelliklerinden biridir. Bu kumların bir benzerinin de Kızıldeniz'de olduğu bilinmektedir.İster münferit,ister rehber eşliğin de turlar ilr mutlaka görülmeye değer bir yer'dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır