Sasalı Doğal Yaşam Parkı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sasalı Doğal Yaşam Parkı Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Doğal Yaşam Parkı 365 gün, haftanın 7 günü ziyarete açıktır. İzmir Doğal Yaşam Parkı’na girişler gişelerden alınan “park jetonu” ile yapılmaktadır.Çarşamba ve Cuma günleri okul ziyaretlerinde öğrencilerden ve öğretmenlerden ücret alınmamaktadır. Ayrıca İZBAN Çiğli Aktarma Merkezi'nden kalkan 751 numaralı otobüs İzmir Doğal Yaşam Parkı otopark g

Yalı Apart

Çiğli Merkez / Çiğli / İzmir
Yalı Apart Toplam 12 odalı apart oteldir.

Second House Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Second House Hotel Kent oteli ve geleneksel otel algılayışı dışında, özel bir butik otel.

Anemon Çiğli

Merkez / Çiğli / İzmir
İzmir'in Çiğli semtindeki dört yıldızlı bu otelin LCD ekran uydu televizyonla donatılmış odaları vardır. İzmir Körfezi manzaralı otelde bir havuz bulunur. Wi-Fi özel otopark ücretsizdir.

Gürleyen Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Temiz ve hijyenik dairelerimizde klima, Wi-Fi ve sıcak su mevcuttur.

Wyndham Grand Izmir Özdilek

İnciraltı / Balçova
Modern ve zarif çizgilere sahip olmanın yanında deniz ve doğa manzarası sunan oda ve süitler, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlere, İzmir'de konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Rudis Deluxe Hotel

Narlidere Merkez / Narlidere / İzmir
zmir’in en güzide yerlesim bölgesi olan Güzelbahçe Narlidere sahilinde yer alan Rudis Otelimiz, modern ve delüks özellikteki mimarisi, essiz güzellikteki deniz, körfez ve doga manzarasi ve denize sifir konumu ile siz kiymetli misafirlerimize büyüleyici

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sasalı Doğal Yaşam Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sasalı Doğal Yaşam Parkı Hakkında

Sasalı Doğal Yaşam Parkı Otelleri İzmir Doğal Yaşam Parkı 365 gün, haftanın 7 günü ziyarete açıktır. İzmir Doğal Yaşam Parkı’na girişler gişelerden alınan “park jetonu” ile yapılmaktadır.Çarşamba ve Cuma günleri okul ziyaretlerinde öğrencilerden ve öğretmenlerden ücret alınmamaktadır. Ayrıca İZBAN Çiğli Aktarma Merkezi'nden kalkan 751 numaralı otobüs İzmir Doğal Yaşam Parkı otopark girişindeki kavşağa kadar ulaşım sağlamaktadır. Dilerseniz o noktadan yürüyerek ya da 777 ile aktarma yaparak bir durak sonra İzmir Doğal Yaşam Parkı'na ulaşabilirsiniz. Çevre Otoyolunu kullanacak ziyaretçiler için Atatürk Organize Sanayi Bölgesi istikametinde (Sanayi içerisine girmeden) hiçbir yöne sapmadan ilerlediklerinde Sasalı ve İzmir Doğal Yaşam Parkı tabelalarıyla karşılaşacaklardır..Öğrenci (İndirimli) girişi : 1 TL,Tam (Yetişkin) girişi ;3 TL dir.İzmir Doğal Yaşam parkına gelen ziyaretçilerimizin dinlenme ve alışveriş yapabilmeleri için parkımızın içinde Grand Plaza AŞ. tarafından işletmeciliği yapılan iki kafeterya ve bir hediyelik eşya mağazası bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır