Santa Maria Katolik Kilisesi otelleri

En uygun Santa Maria Katolik Kilisesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Santa Maria Katolik Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

Abdülmecit’in fermanıyla Trabzon bölgesine gelen yabancıların ibadeti için 1869–1874 yıllarında yapılmıştır. Bezeme yönünden son derece zengindir. Özellikle 1874’de Tentula Giongiacomo’nun yapmış olduğu kutsal tasvir sahnesi görülmeye değer güzelliktedir. Ortodoks Rumlarının yapımını engellemeye çalıştıkları bu kilise Trabzon’da ibadet edilen tek kil

Sonay Suite

Trabzon Merkez / Trabzon
Sonay Suite Trabzon Ortahisar'da konumlanmaktadır. Odalarında; düz ekran TV ve mutfak içeren konaklama birimleri mevcuttur.

Zeytindalı Otel

Merkez / Trabzon
Her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazılarında dinlenebileceğiniz bir oturma alanı bulunmaktadır. Su ısıtıcısı da mevcuttur. Tüm odalar özel banyoludur. Ayrıca terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri sağlanmaktadır.

Grand Vuslat Hotel

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Trabzon'da, Ayasofya Müzesi'ne 3 km mesafede yer alan Grand Vuslat, klimalı odaları ve ücretsiz özel otoparkıyla hizmet vermektedir. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler. Odalarda TV ve su ısıtıcısı bulunmaktadır.

Gardenya Suit Hotel

Merkez / Trabzon
Trabzon Şehir Müzesi'ne sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Gardenya Suite Hotel, kapalı restoran dahil yemek seçenekleri sunar. Konaklama tesisi 12 ses yalıtımlı odadan oluşuyor. Bu otel, Wi-Fi'ye sahiptir.

Horon Otel

Değirmendere / Merkez / Trabzon
Horon Oteli’in Güneyinde Boztepe ve kuzeyde Karadeniz manzarasına sahip olan otel konukların keyif alacağı bir mekandır.

Karayel Otel

Merkez / Trabzon
Trabzon Ayasofya Müzesi'den 3,1 km. uzaklıkta bulunan Karayel Hotel misafirlerin konforu için 7/24 resepsiyonu, oda servisini, sunmaktadır. Karayel Hotel, Trabzon Meydan Parkı ve Trabzon Müzesi'ne sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Santa Maria Katolik Kilisesi Hakkında

Santa Maria Katolik Kilisesi Otelleri Abdülmecit’in fermanıyla Trabzon bölgesine gelen yabancıların ibadeti için 1869–1874 yıllarında yapılmıştır. Bezeme yönünden son derece zengindir. Özellikle 1874’de Tentula Giongiacomo’nun yapmış olduğu kutsal tasvir sahnesi görülmeye değer güzelliktedir. Ortodoks Rumlarının yapımını engellemeye çalıştıkları bu kilise Trabzon’da ibadet edilen tek kilisedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır