Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 34 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

On yıl boyunca Samsun Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak kısıtlı imkanlarla Samsun halkına özverili bir şekilde ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunulmuştur. Ancak Merkezin esas gelişim ve değişimi gerçek anlamda etkin, verimli, ulaşabilir sağlık hizmetini sunma gayretleri Merkezin müstakil hale gelmesiyle mümkün olmuştur.Şuan

North Point Hotel

Merkez / Samsun /
Şehir manzaralı North Point Hotel'de, 2 adet restoran ile LCD TV, ücretsiz Wi-Fi ve deniz veya şehir manzarasına sahip modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. North Point Hotel'in konforlu odaları klima ve minibar ile donatılmıştır.

Samsun Kapris Hotel

Merkez / İlkadim / Samsun /
LİV Hospital 200 metre, Liman Hastanesi 300 metre, Büyük Anadolu Hastanesi 900 metre, Dünya Göz Hastanesi 1.

Anemon Samsun

Merkez / Samsun /
Karadeniz'in eşsiz manzarasına bakan Anemon Samsun Otel, Doğu Park’ ın nefes kesen manzarasına sahiptir. Doğu Park içindeki, koşu ve yürüyüş parkurlarını günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

On yıl boyunca Samsun Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak kısıtlı imkanlarla Samsun halkına özverili bir şekilde ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunulmuştur. Ancak Merkezin esas gelişim ve değişimi gerçek anlamda etkin, verimli, ulaşabilir sağlık hizmetini sunma gayretleri Merkezin müstakil hale gelmesiyle mümkün olmuştur.Şuan Samsun ilinin en tecrübeli diş sağlığı merkezi durumundadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır