Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Sait Çiftçi Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Beşiktaş Vip Inn Hotel & Suites

Sait Çiftçi Devlet Hastanesi / Beşiktaş / İstanbul
İstanbul un, hareketli yasamını hissetmeniz için, Jaba Suites Hotel, bir otelden çok daha fazlasını size sunma ilkesini benimsemiş; İstanbul un, en seçkin hoteli dir.

Beşiktaş Serenity Hotel

Barbaros / Beşiktaş
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Serenity Hotel İstanbul’da konaklama, toplantı ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz gerçek oluyor.

Cheya Besiktas Hotel & Suites

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
En şık semtlerinden birinde İstanbul'un merkezinde bulunan Cheya Nişantaşı sadece birkaç adım uzaklıkta şirin kafeleri, antikacı, sanat galerileri ve şık butikler değil. Buradan, Museum.

Apartman Istanbul

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Apartman İstanbul, tüm iş plazalarına yakınlığı ile İstanbul'un merkezinde olmasına rağmen gürültüden uzak konumlanmış modern tasarımı ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz tek adresiniz.

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Tesiste ayrıca toplantı olanakları içeren modern bir iş merkezi de vardır. Modern mobilyalarla zevkli bir tarzda dekore edilmiş odalar tavandan tabana pencerelere sahiptir. Tüm odalar düz ekran TV, klima ve ücretsiz kablolu internet ile donatılmıştır.

The Pearl Suites

Beşiktaş / Istanbul
The Pearl Suites İstanbul Avrupa yakasının en gözde lokasyonu olan Beşiktaş’ın merkezinde sessizliğin tadını çıkartırken aynı zamanda iki adım mesafede bulunan eğlence mekanlarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Hakkında

Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Otelleri Birimler A Poliklinik Beslenme ve Diyet Cildiye Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Genel Cerrahi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları İç Hastalıkları Kardiyoloji Kulak,Burun ve Boğaz Hastalıkları Mikrobiyoloji Nöroloji Ortopedi ve Travmatoloji Psikiyatri Psikolog Radyoloji Üroloji Agiz ve Dis Sagligi

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır