Residanceler

Residancelerı için en uygun fiyatlar. Yerinizi şimdi ayırın, ödemeyi sonra yapın. %100 güvenli online tatil ve otel rezervasyonu.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Residanceler

Tuna Otel Rezidans

Merkez / Muğla /
Misafirperver yönetim ve ekibimizle otelimiz 12 ay boyunca hizmet vermektedir.
6.5

Kuum Hotel & Residence

Göltürkbükü / Bodrum / Muğla /
uum Evleri; geniş, ferah ve konforlu yaşam alanlarının yanı sıra 400 metre uzunluğunda sahil şeridi, yalnızca ev sahipleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanan snack bar, cafe&bar, restaurant alanları, güneşlenme alanları, özel localar ve açık yüzme
0.0

D Plaj Rezidans

Yalikavak / Bodrum / Muğla /
D Plaj Rezidans; Bodrum, Yalıkavak'taki Tilkicik Koyu'nda, denize tam anlamıyla sıfır bağımsız dairelerden oluşan birbirinden keyifli işletmelerin de hizmet verdiği butik bir yaşam alanıdır.
0.0

Le Meridien Bodrum Beach Resort

Kuyucak / Bodrum,Mugla /
Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda, muhteşem konumlanmış 83 bin metrekarelik peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet; Le Meridien Bodrum Beach Resort.
9.9

Pasapark Selçuklu Hotel

Selçuklu / Konya /
Konya, Selçukluda hizmet veren Pasapark Collection Selçuklu Hotel, Mevlana Müzesine 3,4 km, Mevlana Kültür Merkezine 5,2 km, Otobüs Terminaline 10 km, Tren Garina 2 km, Konya Havaalanina ise 16,8 km mesafededir.
9.1

Sed Hotel

Beyoğlu / İstanbul /
Sed Bosphorus Hotel Standart Single - Standart Double - Single Sea View - Double Sea View - Triple odaları, Sed Hotel Sağlık Kulübü Diamond SPA ve muhteşem boğaz manzaralı Teras Restoranı ile hizmet vermektedir.
8.0

Elit Suites

Kurtköy / Pendik,İstanbul /
Otelimiz anadolu yakasının engözde kısmında Sanayi ,ticaret ,denizcilik ve ulaştırmanın birleştiği Pendikte, Sabiha Gökçen Havalimanına 5 kmmesafede yer almaktadır.
7.1

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır