Yardım

Piramid Sanat Otelleri

Piramid Sanat otelleri, en uygun Piramid Sanat otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.3
Beyoğlu, İstanbul
Taksim Meydanı'na 110 metre uzaklıktaki tesis, Atatürk Havaalanı'na 20 km uzaklıktadır.. The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır.
Müthiş
9.3

Piramid Sanat

Piramid Sanat, Türkiye’nin sanat merkezi İstanbul’un göbeği Taksim’de açıldı. Piramid Sanat her şeyden önce çağdaş düşünceyi öne çıkaran, geçmiş sanat tarihinde ilericilik işlevlerini taşımış her sanatçıya saygı gösteren, günümüz sanatında başta resim olmak üzere video, mekan düzenlemesi ve tüm disiplinlerarası düşünce üretimlerine değer veren bir anlayış sergiliyor. Cumhuriyet değerlerine, demokrasiye, laikliğe, dostluğa, evrensel barışa ve her şeyin ötesinde insana ve tüm canlılara saygı gösteren bir tavırla toplumla buluşuyor. Piramid Sanat’ın sanat çizgisini yıllardır Türkiye’de resim denince akla gelen ilk isim ve aynı zamanda Piramid Sanat’ın kurucusu olan Bedri Baykam yönlendiriyor.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor