Peykler Medresesi Otelleri

En uygun Peykler Medresesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Peykler Medresesi Otelleri

Genel Bilgi

Kelime anlamı olarak Peyk; "Padişahın yanında bulunan hürmetli askerler" anlamına gelmektedir.Bu peyk denilen askerleri yetiştirmek amacıyla Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır.Önemli Türk düşünürlerinden biri olan İbni Kemal bu medresede yetişmiştir.Bu eski medrese binası şuan tekrar yenilenerek farklı amaçlar için kullanılmaya başlanmıştır

Edrin Hotel

Merkez / Edirne
Edirne’de hizmet veren Edrin Hotel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Edrin Butik Otel

Merkez / Edirne
otelimizin bu özelliği, siz değerli misafirlerimiz Dünyanın, Türkiye’mizin ve Serhad Şehri Edirne’mizin mimari şaheseri Selimiye Camii’ni, aynı zamanda Eski Cami ve Üç Şerefeli Camiİ’ni gezerken alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınız için kendinize zaman ay

Acr Palas

Merkez / Edirne
Edirne'deki Eviniz Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet İlkesiyle Yola çıkan ACR PALAS işletmesi olarak bizler,ev rahatlığı ortamında konaklaya bileceğiniz, günün yorgunluğunu unutacağınız, otelimizde sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Trakya City Hotel

Merkez / Edirne
telciliği sadece bir konaklama hizmeti olarak görmek yerine, konfor ve ayrıntılarda biçimlenen hizmetler bütünü olarak benimseyen Trakya City Hotel, standartların üstünde bir ferahlıkla tasarlanan şık ve konforlu odalarıyla beklentilerinizin sınırların

Uygun Otel

Edirne Müzesi / Merkez / Edirne
Otelimizin her odası parke ile kaplıdır. Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Havlu ve carşaflarımız günlük temin edilmektedir. Odaların her birinde plazma TV kablolu yayın ve Wi-Fi vardır. Her dairemizde su ısıtıcısı bulunmaktadır.

White Blue Hotels

Merkez / Edirne
Otelimiz 18 standart 3 family odası resepsiyon ve restorantı ile 7/24 sıcak su, ücretsiz wifi hizmeti, sabah açık büfe zengin kahvaltı menüsü ile size evinizdeki sıcaklığı ve konforu hissettiren hizmetler vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Peykler Medresesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Peykler Medresesi Hakkında

Peykler Medresesi Otelleri Kelime anlamı olarak Peyk; "Padişahın yanında bulunan hürmetli askerler" anlamına gelmektedir.Bu peyk denilen askerleri yetiştirmek amacıyla Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır.Önemli Türk düşünürlerinden biri olan İbni Kemal bu medresede yetişmiştir.Bu eski medrese binası şuan tekrar yenilenerek farklı amaçlar için kullanılmaya başlanmıştır.Üç Şerefeli Cami'nin tam kuzeyinde bulunan yapıya ulaşımda gayet kolaydır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır