Pazar Camii Otelleri

En uygun Pazar Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pazar Camii Otelleri

Genel Bilgi

14. yüzyılda inşa edilen cami 1819 yılında onarımdan geçirilmiştir.Günümüze ulaşmış olan bir kitabesinin bulunmaması tarihi yapısı hakkında yeterli bilgiye ulaşılmasını engelemiştir.Buna karşın camii geçirdiği çaşılmalar sonucunda bugünkü şeklini almıştır.Pazar Camiisi amsunun en eski camileri arasındadır.Ayrıca İlhanlılar tarafından yapılmış olduğu

Sandıkçı Otel

Merkez / İlkadim / Samsun
Sandıkçı Otel 1979 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 2011 yılında komple yenilenerek, hizmet anlayısını bir otelin gerektirdiği donanımlarla hizmet vermektedir.

Daştanlar Otel

İlkadim / Samsun
Rahat, huzurlu, güvenli, samimi ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Samlife Apart

İlkadim / Samsun
Tüm birimlerde bir oturma alanı vardır. Tüm birimlerde buzdolabı ve ocaküstü fırın ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Her birimde küvet veya duş içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Havlular mevcuttur.

Gloria Tibi Hotel

İlkadim / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür.

Hotel Necmi

Merkez / Ilkadim / Samsun
Sahile sadece 200 metre uzaklikta bulunan Hotel Necmi, Samsun Tren Istasyonu'na 1 km mesafededir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erisimi mevcuttur. Tesis, konuklarina uydu TV ile donatilmis klimali odalar sunmaktadir.

Grand Asos Otel

İlkadim / Samsun
Samsun Grand Asos Hotel yönetim kadrosu ve Personeli ile müşterilerine konforlu, huzurlu ve güven dolu vakit geçirme imkanı sunuyor. Samsun’u ve çevresini tanımanın tadını çıkarın.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pazar Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Pazar Camii Hakkında

Pazar Camii Otelleri 14. yüzyılda inşa edilen cami 1819 yılında onarımdan geçirilmiştir.Günümüze ulaşmış olan bir kitabesinin bulunmaması tarihi yapısı hakkında yeterli bilgiye ulaşılmasını engelemiştir.Buna karşın camii geçirdiği çaşılmalar sonucunda bugünkü şeklini almıştır.Pazar Camiisi amsunun en eski camileri arasındadır.Ayrıca İlhanlılar tarafından yapılmış olduğu bilinmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır