Paşa Tabyası Otelleri

Paşa Tabyası otelleri, en uygun Paşa Tabyası otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Paşa Tabyası Otelleri

Genel Bilgi

Sinop Yarımadası’nın güney ucunda bulunan Paşa Tabyası XIX.yüzyılda Osmanlı-Rus Savaşları sırasında yapılmıştır. Tabya Karadeniz’den gelecek Rus saldırılarını önlemek amacı ile yapılmıştır. Moloz taştan yapılan tabya yarım ay şeklinde olup, on bir top yatağı duvarlara yerleştirilmiştir. Tabya içerisinde cephanelik bölümü ile çeşitli mahzenler bulunmak

Ariel Hotel

Karakum Mevkii / Merkez / Sinop
Otelimiz,eşsiz bir deniz manzarası ve dünya mutfağına hakim Alacart restoranıyla,güleryüzlü personeliyle siz değerli müşterilerini misafir etmekten onur duyar.

Sinop Loca Butik Otel

Merkez / Sinop
Otelimiz bahçeli, doğanın içinde sessiz sakin bir ortam sunmaktadır.Konum olarak deniz manzaralıdır.

Lavanta Apart Otel

Merkez / Sinop
Lavanta Apart, Sinop turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmetini bir otelin gerektirdiği donanımla evinizi aratmayacak konfor ve hizmeti bir arada sunmaktadır.

Yelken Pansiyon Sinop

Merkez / Sinop
Yelken Pansiyon Sinop'ta beş kat üzerinde toplamda 7 adet 2+1 ve 1 adet 3+1 daire olmak üzere 8 adet daireden oluşmaktadır. Güney cephedeki dairelerimiz balkonlu ve muhteşem deniz manzaralıdır. 2+1 dairelerimizin 3 adeti ve 3+1 dairemiz balkonludur.

Özcan Apart Pansiyon

Merkez / Sinop
Dairelerimizde mutfak, balkon ve özel bir banyo bulunmaktadır. Konuklar, ücretsiz Wi-Fi'nin tadını çıkarabilirler.

Efua Butik Otel

Merkez / Sinop
Efua Butik Otel 12 yıllık bir aile işletmesidir. Toplamda 16 odadan oluşmaktadır. Bütün odalar balkonlu ve deniz manzaralıdır. 0-6 yas grubuna özel havuzumuz bulunmaktadır. En yakın aile plajına 300 mt., şehir merkezine 900 mt. yürüme mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Paşa Tabyası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Paşa Tabyası Hakkında

Paşa Tabyası Otelleri Sinop Yarımadası’nın güney ucunda bulunan Paşa Tabyası XIX.yüzyılda Osmanlı-Rus Savaşları sırasında yapılmıştır. Tabya Karadeniz’den gelecek Rus saldırılarını önlemek amacı ile yapılmıştır. Moloz taştan yapılan tabya yarım ay şeklinde olup, on bir top yatağı duvarlara yerleştirilmiştir. Tabya içerisinde cephanelik bölümü ile çeşitli mahzenler bulunmaktadır. Günümüzde bu tabya turistik tesis olarak ziyarete açılmıştır. Yarı ay şeklindedir. 11 top yatağı, cephanelik ve mahzenlerden oluşmaktadır. Paşa Tabyası yeme içme tesisi olarak hizmete açılmış olup İlimiz turizmine hizmet vermektedir. Diğer bir tabya da Korucuk Tabyası'dır. Bu Tabya özel şahsın mülkiyeti içindedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır