Park Fora Bar Otelleri

Bu yerdeki 51 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Park Fora Bar Otelleri

Genel Bilgi

Hafta Sonları ise Alternatif Canlı Müzik Programları Yapılmakta, Müzik Ücreti Alınmamaktadır.Bu Özellikleriyle Öğrenciler dahil, Toplumun Tüm Kesimine Hitap Edebilen TEK MEKAN olan Park FORA, Edirne Merkezi'nin en yüksek noktalarından olan ve Ziyaretçi Akınına Uğrayan Edirne Müdaafi Şükrüpaşa Anıtı yanındadır.Edirne'nin Seyir Terası PARK FORA, Bir Kaf

D'Platinum Suites

Merkez / Edirne
'Platinum Suites'in süit ve stüdyoları LED uydu TV ile donatılmıştır. Süit dairelerinde ankastre bulaşık makinesi, fırın,davlumbaz,buzdolabı, çamaşır makinesi, içeren tam donanımlı bir mutfak vardır.

Hotel Concept Royal

Merkez / Edirne
Hotel Concept Royal toplam 22 odalı olup oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Alan Suites - Unisite

Merkez / Edirne
Ünisite Apart Otel, ev-otel konseptiyle misafirlerine ev konforundaki dairelerde keyifli bir konaklama imkanı sunuyor.

Blackmoon Villa Hotel

Merkez / Edirne
Lüks ve zarafetin bütünleştiği Blackmoon Villa'da ayrıcalıklı konaklayabilirsiniz. Edirne oteli Blackmoon Villa Hotel sizin için tam teknoloji ile donatılmış odalarıyla 7 yıldızlı otel konforunu yaşatacaktır.

Palmiye Suit Hotel Edirne

Merkez / Edirne
Palmiye Suite Hotel sizleri güler yüzlü çalışanları ve hijyenik ev konforunda odalarıyla konuk ediyor. 24 odasıyla hizmetinizde olan otelimiz aile odaları, suit odaları ve üç kişilik odalarıyla çeşitli seçeneklerle sizleri bekliyor.

Kalevera Hotel

Merkez / Edirne
Kalevera Hotel web sitemizde hızla satılıyor. Kalevera Hotel, Edirne'de konaklama olanağı sunmaktadır. Tüm odalar düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda rahatınız için oturma alanı vardır. Bütün odalarda özel banyo bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Park Fora Bar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Park Fora Bar Hakkında

Park Fora Bar Otelleri Hafta Sonları ise Alternatif Canlı Müzik Programları Yapılmakta, Müzik Ücreti Alınmamaktadır.Bu Özellikleriyle Öğrenciler dahil, Toplumun Tüm Kesimine Hitap Edebilen TEK MEKAN olan Park FORA, Edirne Merkezi'nin en yüksek noktalarından olan ve Ziyaretçi Akınına Uğrayan Edirne Müdaafi Şükrüpaşa Anıtı yanındadır.Edirne'nin Seyir Terası PARK FORA, Bir Kafeteryadan daha fazlasıdır.Mekan; Pub & Kafeterya ve Restaurant Olarak Hizmet Vermektedir.Ayrıca Mekanda, Edirne'de En Uygun Pub & Restaurant Yiyecek & İçecek Fiyatları ile Hizmet Verilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır