Panaya Kilisesi Otelleri

Panaya Kilisesi otelleri, en uygun Panaya Kilisesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Panaya Kilisesi Otelleri

Cundahan Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Serinlemek için otel havuzumuz da veya yine yürüme mesafesin de deniz ve plaja yakın olan şirin otelimiz de oda kahvaltı konseptin de zengin çeşidimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Çıkın çıkın gelin.

Cunda Sakin Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Cunda sakinleri sabahları kumru sesleriyle uyanır, uzun ve güzel kahvaltılar yapar, denizden sonra serin taş evlerinde kitap okur, hamakta sallanır, tatlı bir uykuya çekilir.

Cunda Zehra Teyzenin Evi - Tarihi Konak

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tarihi Taksiyarhis Kilisesi'nin bahçesinde yer alan restore edilmiş bu otelde oturma alanlı yeşil bir bahçe bulunmaktadır. Otelin tüm alanlarında geleneksel bir dekorasyon hakimdir.

Pita Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Pita Hotel, 150 senelik taş Rum evinin yeniden restore edilmesiyle 2019 yılından beri otel olarak hizmet vermektedir.

Fikret Bey Konağı

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Konağımızda Ege mutfağı'na özel tüm ayrıntılara sahip kahvaltımız ile güne başlayıp, Cunda Adası'nın tarih kokan sokaklarında yapacağınız gezi ile yılın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Cunda Labris Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
unda otelleri arasında iki farklı binadan oluşan konseptiyle öne çıkan otelin ilk binasında odalar ve suitler ikinci binasında ise resepsiyon, lobi, enfes manzaralı, çepeçevre balkonlu ve şömineli salon, kapalı yüzme havuzu, buhar odası ve sauna yer al

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Panaya Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Panaya Kilisesi Hakkında

Panaya Kilisesi Otelleri Cunda Adasında, Bakkal Sokağının girişinde bulunan bu kiliseden günümüze yalnızca kaba yontma taştan yapılmış dört duvarı gelebilmiştir. Yapım tarihi kesinlik kazanamamakla beraber bazı kaynaklardan 1850 yılında, aynı yerde ikinci kez yapıldığı öğrenilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır