Karşiyaka Otelleri

Karşiyaka otelleri, en uygun Karşiyaka otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Karşiyaka Otelleri

Ladik Hotel

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
23 oda, 54 yatak kapasiteli otelimiz, Karahayıt’ta 2019 yılından itibaren hizmet vermekte olan Ladik Hotel adlı işletmemize bir halka daha eklenmiştir. Otelimizin her karesinde vizyonumuz; kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Larina Vista Wellness Spa Hotel Pamukkale

Pamukkale / Denizli
Vista Termal’de keyifli bir doğa tatili yaparken; ruhen ve bedenen tazelenip, tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde otel konforunu yaşayabilirsiniz.

Reis Thermal Otel

Pamukkale / Denizli
yada eşi benzeri bulunmayan Pamukkalesi,beyaz ve kırmızı renkli travertenleri, şifalı suları (Termal Turizmi), antik kalıntılar yönünden kültür turizmi, yaylaları, turizm amaçlı sportif alanları, dağ ve doğa yürüyüşleri (Trekking), mağaraları, akarsu t

Sağlık Pansiyon

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Tesisimiz 20 yıldır faaliyettedir. 10 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi- Fi, Tv, gardrop, balkon, balkonda masa, sandalye, küçük bir mutfak,(talep halinde mutfak gereçleri temin edilmektedir.

Karaca Termal Pansiyon

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Karahayıt Çarşı'ya bakarken bir fincan çayın tadını çıkarabilirsiniz. Odalarda özel sıcak su havuz banyolar bulunmaktadır. Konforunuz için terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Düz ekran TV mevcuttur.

Çınar Pansiyon Tekin Kardeşler

Pamukkale / Denizli
Ailenizle birlikte termalin keyfini çıkarabileceğiniz, termal ile yenilenebileceğiniz temiz ve nezih bir aile oteli...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Karşiyaka Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır